
Диск гальмівний (задній) Porsche Panamera 09- (L) (330x28) PRO+ (з прорезом) (легований), Textar 92220607
7 019,19 ₴
- В наявності
- Код: 92220607
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Porsche Panamera 09- (L) (330x28) PRO+ (з прорезом) (легований), Textar 92220607. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92220607
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92220607 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| PORSCHE — PANAMERA (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 4S 420 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 D 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 D 250 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 D 300 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 S 420 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 S E-Hybrid 380 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 S E-Hybrid 416 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.6 300 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 310 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.6 4 300 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 4 310 л.с. | 2013–н.в. |
| 4.8 4S 400 л.с. | 2009–н.в. |
| 4.8 S 400 л.с. | 2009–н.в. |
| PORSCHE — PANAMERA (971) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.9 4 (97ABY1, 97BBY1) 330 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.9 4 E-Hybrid (97ABE1, 97BBE1) 462 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.9 4S (97ADB1, 97BDB1) 440 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 (97AAA1, 97BAA1) 330 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 4 (97ABA1, 97BBA1) 330 л.с. | 2016–н.в. |
| 4.0 GTS (97ADG1) 460 л.с. | 2018–н.в. |
| 4.0 GTS (97ADS1) 480 л.с. | 2020–н.в. |
| 4.0 S 4 Diesel (97ADD1) 422 л.с. | 2016–н.в. |
| 4.0 Turbo (97AFF1, 97BFF1) 550 л.с. | 2016–н.в. |
| 4.0 Turbo S 630 л.с. | 2020–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92220607 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 09.C878.21, 142.1712, 18124, 25710 V, 298615601A, 460.1582.20, 483 523 0011/PD, 6063205, 61861.11, 61861.11, 61862 10, 8DD 355 133-671, 8DD 355 133-671, 97035240300, AD1142, BBD6161S, BD-3386, BG9164C, BV 9320, D61861.11, DF6320S, NBD2183, P2035VR |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 28 мм |
| Висота | 75 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Діаметр маточини | 180 мм |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Сумісність з моделлю | Panamera |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 9.2 кг |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Висота [мм] | 75 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330 |
| Внутрішній діаметр | 180 |
| парні номери артикулів | 92220707 |
| Ширина упаковки [см] | 35,8 |
| Довжина паковання [см] | 35,8 |
| Висота паковання [см] | 10,5 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Діаметр центрування [мм] | 98 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Ø фаски [мм] | 130 |
| Тип гальмівного диска | з прорізом |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/07 |
| Обработка | легований/високоуглецевий |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 15,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 019,19 ₴






