
Диск гальмівний (передній) MB E-class (W211/S211))/CLS (C219) (312x28) 02-10 PRO+, Textar 92115305
3 503,30 ₴
- В наявності
- Код: 92115305
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) MB E-class (W211/S211))/CLS (C219) (312x28) 02-10 PRO+, Textar 92115305. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92115305
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92115305 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — CLS (C219) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CLS 320 CDI (219.322) 224 л.с. | 2005–2010 |
| CLS 350 CDI (219.322) 224 л.с. | 2009–2010 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W211) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 320 (211.065) 224 л.с. | 2002–2008 |
| E 320 CDI (211.026) 204 л.с. | 2002–2008 |
| E 350 (211.056) 272 л.с. | 2005–2008 |
| E 350 CGI (211.057) 292 л.с. | 2007–2008 |
| E 400 CDI (211.028) 260 л.с. | 2003–2008 |
| E 500 (211.070) 306 л.с. | 2002–2008 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS T-Model (S211) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 350 CGI (211.257) 292 л.с. | 2006–2009 |
| E 230 T (211.252) 204 л.с. | 2007–2009 |
| E 280 T (211.254) 231 л.с. | 2005–2009 |
| E 280 T CDI (211.223) 177 л.с. | 2004–2009 |
| E 320 T (211.265) 224 л.с. | 2003–2009 |
| E 320 T CDI (211.222) 224 л.с. | 2005–2009 |
| E 320 T CDI (211.226) 204 л.с. | 2003–2009 |
| E 350 T (211.256) 272 л.с. | 2005–2009 |
| E 500 T (211.270) 306 л.с. | 2003–2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92115305 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 040, 015 521 2053, 083 521 2053/PD, 09.9481.10, 09.9481.11, 10 93 0598, 103089, 1110452, 17403, 19-1261, 19-1261SPORT, 203360, 2114210912, 211421091264, 231-03-201, 24.0128-0142.1, 24.0328-0142.1, 24012801421-PCS-MS, 24012801421-PCS-MSP |
| Стан | Новий |
| Висота | 64.6 мм |
| Діаметр маточини | 154 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.2 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 28 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 15,2 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 8.7 кг |
| Внутрішній діаметр | 154 |
| Висота [мм] | 64,6 |
| Висота паковання [см] | 15 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Довжина паковання [см] | 35 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 25,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 312 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Ширина упаковки [см] | 33,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 503,30 ₴





