
Колодки гальмівні (задні) MB E-class (W213/S213) 16- (TRW) Q+, Textar 2279201
3 124,78 ₴
- В наявності
- Код: 2279201
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) MB E-class (W213/S213) 16- (TRW) Q+, Textar 2279201. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2279201
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2279201 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — CLS (C257) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CLS 350 d (257.320) 286 л.с. | 2018–н.в. |
| CLS 350 d 4-matic (257.321) 249 л.с. | 2017–н.в. |
| CLS 350 d 4-matic (257.321) 286 л.с. | 2017–н.в. |
| CLS 400 d 4-matic (257.323) 340 л.с. | 2017–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W213) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 350 d (213.033) | 2016–н.в. |
| E 350 d 4-matic (213.034) 258 л.с. | 2017–2018 |
| E 350 e (213.050) 286 л.с. | 2016–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS All-Terrain (S213) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 400 d 4-matic (213.227) 340 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS T-Model (S213) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 350 d (213.222) 286 л.с. | 2018–н.в. |
| E 350 d (213.233) 258 л.с. | 2016–н.в. |
| E 400 d (213.220) 340 л.с. | 2019–н.в. |
| E 400 d 4-matic (213.223) 340 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS Кабриолет (A238) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 350 d (238.420) 286 л.с. | 2018–н.в. |
| E 400 d 4-matic (238.423) 340 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS купе (C238) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 350 d (238.320) 286 л.с. | 2018–н.в. |
| E 400 d 4-matic (238.323) 340 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2279201 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0004206200, 0004206300, 0004207903, 025 227 9217/PD, 05P2168, 1137.0, 1137.0, 1170980, 13.0460-2626.2, 13.0470-2626.2, 13046026262N-SET-MS, 13046026262N-SET-MSP, 171001, 182289, 22-1137-0, 223397, 22792.175.1, 33 10 7477, 35195, 51-00-0514, 510514 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 114.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 61.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 71.5 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 22792 |
| Вага (кг) | 1.38 кг |
| Висота 1 [мм] | 61,7 |
| Висота 2 [мм] | 71,5 |
| Висота паковання [см] | 8 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 12,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Товщина (мм) | 17,5 |
| Гальмівне встановлення | TRW |
| Ширина [мм] | 114,2 |
| Ширина упаковки [см] | 8,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 124,78 ₴










