
Колодки гальмівні (передні) VW Touareg 02- (Brembo), Textar 2409801
3 512,12 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2409801
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) VW Touareg 02- (Brembo), Textar 2409801. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2409801
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2409801 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 R5 TDI 174 л.с. | 2003–2010 |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2004–2010 |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2007–2010 |
| 3.2 V6 220 л.с. | 2002–2006 |
| 3.2 V6 241 л.с. | 2004–2006 |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2005–2010 |
| 4.2 V8 310 л.с. | 2002–2006 |
| 4.2 V8 FSI 350 л.с. | 2006–2010 |
| 5.0 R50 TDI 350 л.с. | 2007–2010 |
| 5.0 V10 TDI 313 л.с. | 2002–2010 |
| 6.0 W12 450 л.с. | 2004–2010 |
| VW — TOUAREG (7P5) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 TDI 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 262 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 V6 TSI Hybrid 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 249 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.2 V8 FSI 360 л.с. | 2011–н.в. |
| 4.2 V8 TDI 340 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2409801 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 494 207, 000 077B-SX, 025 240 9817, 025 240 9817/PD, 05P1376, 1050369, 111 582, 116219, 1170366, 1200 00, 1200.00, 13.0460-4833.2, 13.0470-4833.2, 13046048332N-SET-MS, 13046048332N-SET-MSP, 151-1895, 1639380180, 16734, 19-0567, 21200.00, 22-0659-0 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 131.8 мм |
| Висота | 77.2 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touareg |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24098 |
| Вага (кг) | 2.36 кг |
| Висота [мм] | 77,2 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82077400 |
| Товщина (мм) | 17,3 |
| Гальмівне встановлення | Brembo |
| Ширина [мм] | 131,8 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 512,12 ₴





