
Диск гальмівний (передній) Renault Logan/Sandero 12- (258x22) PRO, Textar 92255203
1 994,74 ₴
- В наявності
- Код: 92255203
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Renault Logan/Sandero 12- (258x22) PRO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92255203 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 A86, 0 986 479 U50, 02.35.550, 09.C285.11, 103321, 103326, 1110421, 142.1780, 15147, 15147C, 16-15 521 0034, 16-15 521 0034/PD, 18316, 19-2729, 19-2729MAX, 19-2729SPORT, 231-03-102, 23-1504C, 24.0122-0289.1, 24012202891-PCS-MS |
| Стан | Новий |
| Висота | 44 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.5 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Smart, Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Logan/Stepway, XRAY, Fortwo, Sandero, Clio, Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 13,5 |
| Ø фаски [мм] | 100 |
| Вага (кг) | 4.6 кг |
| Внутрішній діаметр | 126,5 |
| Висота [мм] | 44 |
| Висота паковання [см] | 10 |
| Діаметр центрування [мм] | 61 |
| Довжина паковання [см] | 30 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 19,8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 258 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 04/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Ширина упаковки [см] | 28,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 994,74 ₴





