
Колодки гальмівні (задні) Ford Mondeo 12- /Galaxy/S-Max 15-/ Kuga 19- (Teves) Q+, Textar 2253101
2 706,49 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2253101
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Ford Mondeo 12- /Galaxy/S-Max 15-/ Kuga 19- (Teves) Q+, Textar 2253101. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2253101
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2253101 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — MONDEO V Turnier (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 165 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 160 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 120 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 150 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 203 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 240 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 180 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 180 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi Bi-Turbo | 2015–н.в. |
| FORD — MONDEO V Наклонная задняя часть (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 165 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 160 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 120 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 150 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 203 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 240 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 180 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 180 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi Bi-Turbo | 2015–н.в. |
| FORD — MONDEO V седан (CD) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost 160 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 199 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 Hybrid 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 Hybrid 188 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 Hybrid 177 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi Bi-Turbo | 2015–н.в. |
| FORD USA — EDGE (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue AWD 238 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 TDCi AWD | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi Bi-Turbo AWD | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2253101 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2253101 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 123.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 53.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 47.9 мм |
| Товщина | 15.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 22531 |
| Вага (кг) | 1.04 кг |
| Висота 1 [мм] | 53,2 |
| Висота 2 [мм] | 47,9 |
| Висота паковання [см] | 8 |
| Датчик зношування | не підготовлена для датчика зносу |
| Довжина паковання [см] | 12,5 |
| Товщина (мм) | 15,9 |
| Гальмівне встановлення | Teves |
| Ширина [мм] | 123,2 |
| Ширина упаковки [см] | 8,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 706,49 ₴





