
Диск гальмівний (передній) Porsche Cayenne 10-/VW Touareg 10-18 (360x36) (L) PRO+, Textar 92262605
5 981,96 ₴
- В наявності
- Код: 92262605
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Porsche Cayenne 10-/VW Touareg 10-18 (360x36) (L) PRO+, Textar 92262605. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92262605
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92262605 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| PORSCHE — CAYENNE (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 S E-Hybrid 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 S 420 л.с. | 2014–н.в. |
| 4.2 S Diesel 382 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.2 S Diesel 385 л.с. | 2014–н.в. |
| 4.8 S 400 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — TOUAREG (7P5) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 TDI 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 262 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 V6 TSI Hybrid 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 249 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.2 V8 FSI 360 л.с. | 2011–н.в. |
| 4.2 V8 TDI 340 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92262605 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 09.C549.11, 103352, 18107, 183 521 0043/PD, 19-2705, 19-2705SPORT, 20068 V, 23-1086C, 30 94 4081, 30 94 4083, 44081, 44083, 600.3247.20, 600.3247.54, 6066975, 7P6615301, 7P6615301, 7P6615301, 7P6615301, 7P6615301A, 7P6615301A, 7P6615301A, 7P6615301A |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 36 мм |
| Висота | 68.7 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Діаметр маточини | 130 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.5 мм |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 130 |
| Вага (кг) | 13.6 кг |
| Висота [мм] | 68,7 |
| Висота паковання [см] | 10 |
| Діаметр центрування [мм] | 85,1 |
| Довжина паковання [см] | 39,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 34 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 360 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 36 |
| Ширина упаковки [см] | 38 |
| парні номери артикулів | 92262705 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 981,96 ₴






