
Колодки гальмівні (передні) Land Rover 2.0-5.0 4x4 06- (TRW) Q+, Textar 2502201
3 155,06 ₴
- В наявності
- Код: 2502201
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Land Rover 2.0-5.0 4x4 06- (TRW) Q+, Textar 2502201. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2502201
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2502201 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LAND ROVER — DISCOVERY IV (LA) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 4x4 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 SDV6 4x4 256 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 245 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 211 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 249 л.с. | 2012–н.в. |
| 5.0 V8 4x4 375 л.с. | 2009–н.в. |
| LAND ROVER — DISCOVERY SPORT (LC) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 4x4 290 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D 4x4 241 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D165 163 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 P200 4x4 200 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 P250 4x4 249 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 4WD 241 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 D | 2015–н.в. |
| 2.0 D 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 D 4WD | 2015–н.в. |
| 2.2 D 4WD 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 D 4WD 190 л.с. | 2014–н.в. |
| LAND ROVER — DISCOVERY V (L462) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Sd4 4x4 241 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 Si4 4x4 300 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 Td4 4x4 180 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 D 4x4 211 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 D 4x4 249 л.с. | 2016–н.в. |
| LAND ROVER — RANGE ROVER IV (L405) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 P400 4x4 400 л.с. | 2020–н.в. |
| 3.0 SDV6 4x4 292 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 SDV6 4x4 275 л.с. | 2018–н.в. |
| 4.4 SDV8 4x4 313 л.с. | 2013–н.в. |
| 5.0 SCV8 4x4 525 л.с. | 2017–н.в. |
| 5.0 SCV8 4x4 566 л.с. | 2017–н.в. |
| 3.0 4x4 | 2015–н.в. |
| 3.0 4x4 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 D Hybrid 4x4 | 2015–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 249 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 258 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 211 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 TD Hybrid 4x4 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 4.4 TD V8 4x4 340 л.с. | 2012–н.в. |
| 5.0 4x4 | 2015–н.в. |
| 5.0 V8 4x4 510 л.с. | 2012–н.в. |
| 5.0 V8 4x4 375 л.с. | 2013–н.в. |
| LAND ROVER — RANGE ROVER SPORT (L494) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 SD4 4x4 241 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 Si4 4x4 300 л.с. | 2017–н.в. |
| 5.0 SCV8 4x4 575 л.с. | 2017–н.в. |
| 3.0 4x4 | 2015–н.в. |
| 3.0 4x4 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 D Hybrid 4x4 | 2015–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 211 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 249 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 292 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 306 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TD Hybrid 4x4 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 4.4 TD 4x4 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 5.0 V8 4x4 510 л.с. | 2013–н.в. |
| LAND ROVER — RANGE ROVER SPORT (LS) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TD 4x4 245 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 256 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 249 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TD V6 4x4 211 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 TD 8 4x4 272 л.с. | 2006–н.в. |
| 5.0 V8 4x4 375 л.с. | 2009–н.в. |
| 5.0 V8 4x4 510 л.с. | 2009–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2502201 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 000 349B-SX, 025 250 2119, 025 250 2119/PD, 05P1616, 1051126, 116124, 116126, 1170879, 12549, 13.0460-2762.2, 13046027622N-SET-MS, 13046027622N-SET-MSP, 1409 00, 1409 10, 1409.00, 1409.10, 181957, 1989.00, 21409.00, 21409.10, 21989.00, 22 11 6124 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 192.8 мм |
| Висота | 72.1 мм |
| Товщина | 18.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Range Rover Sport, Discovery Sport, Range Rover Evoque, Defender, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 25022 |
| Вага (кг) | 2.98 кг |
| Висота [мм] | 72,1 |
| Висота паковання [см] | 8,8 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 20,9 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з балансувальними тягарцями |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82505400 |
| Товщина (мм) | 18,6 |
| Гальмівне встановлення | TRW |
| Ширина [мм] | 192,8 |
| Ширина упаковки [см] | 13,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 155,06 ₴





