
Колодки гальмівні (передні) Citroen Berlingo 03- (Bosch) Q+, Textar 2410101
1 251,13 ₴
- В наявності
- Код: 2410101
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Citroen Berlingo 03- (Bosch) Q+, Textar 2410101. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2410101
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2410101 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — BERLINGO (MF) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 i (MFHDZ, MFHFX) 60 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 bivalent 65 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 i (MFKFX, MFKFW) 75 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 i bivalent (MFKFW) 75 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 16V (MFNFU) 109 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.6 HDI 75 (MF9HW) 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 HDI 90 (MF9HX) 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 D (MFA9A) 58 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.8 i (MFLFX) 90 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.8 i 4WD (MFLFX) 90 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.9 D (MFDJY) 68 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.9 D (MFWJZ) 70 л.с. | 1998–2005 |
| 1.9 D 4WD (MFWJZ) 69 л.с. | 1998–н.в. |
| 2.0 HDI 90 (MFRHY) 90 л.с. | 1999–н.в. |
| electrique 22 л.с. | 2000–н.в. |
| CITROEN — BERLINGO I фургон (M_) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX) 60 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 bivalent 65 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 i (MBKFX, MBKFW) 75 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 i bivalent (MBKFW) 75 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 16V (MBNFU) 109 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.6 HDI 75 (MB9HW) 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 HDI 90 (MB9HX, MC9HX) 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 D (MBA9A, MCA9A) 59 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.8 i 90 л.с. | 1999–2002 |
| 1.9 D (MBDJY) 70 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.9 D 70 (MBWJZ, MCWJZ) 69 л.с. | 1999–н.в. |
| 1.9 D 70 4WD (MBWJZ, MCWJZ) 69 л.с. | 1998–н.в. |
| 2.0 HDI 90 (MBRHY, MCRHY) 90 л.с. | 1999–н.в. |
| 2.0 HDI 90 4WD (MBRHY, MCRHY) 90 л.с. | 2000–н.в. |
| Electric 57 л.с. | 2011–2011 |
| PEUGEOT — 1007 (KM_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 16V 88 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 16V 109 л.с. | 2005–н.в. |
| PEUGEOT — GRAND RAID вэн (5F) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 60 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 73 л.с. | 2002–2006 |
| 1.6 16V 109 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 HDi 75 75 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 HDi 90 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 90 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.9 D 69 л.с. | 1996–1998 |
| 1.9 D 68 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.9 D 69 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.9 D 4x4 69 л.с. | 2004–2005 |
| 2.0 HDI 90 л.с. | 2000–н.в. |
| 2.0 HDi 4x4 90 л.с. | 2004–2005 |
| PEUGEOT — PARTNER Van (5) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 60 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 BiFuel 75 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 HDi 75 75 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 D 58 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.9 D 69 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.9 D 4x4 69 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 HDi 90 л.с. | 2000–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2410101 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 494 027, 0 986 494 270, 0 986 494 623, 0 986 495 430, 025 235 9919, 025 235 9919/PD, 05P1327, 0840 10, 0840 30, 0840.10, 0840.30, 1050038, 1052 F, 1170026, 12.93104, 13.0460-3994.2, 13.0470-3994.2, 13046039942K-SET-MS, 13046039942K-SET-MSP |
| Стан | Новий |
| Ширина | 136.8 мм |
| Висота | 51.1 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Partner, 1007, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24101 |
| Вага (кг) | 1.48 кг |
| Висота [мм] | 51,1 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Датчик зношування | не підготовлена для датчика зносу |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Товщина (мм) | 19 |
| Гальмівне встановлення | Bosch |
| Ширина [мм] | 136,8 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 251,13 ₴




