
Диск гальмівний (передній) Dacia Duster 10-/Renault Megane IV 15- (269x22.4) PRO, Textar 92272603
2 295,62 ₴
- В наявності
- Код: 92272603
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Dacia Duster 10-/Renault Megane IV 15- (269x22.4) PRO, Textar 92272603. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92272603
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92272603 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DACIA — DUSTER (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 125 125 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 TCe 125 4x4 | 2015–н.в. |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 107 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 109 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 4x4 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 4x4 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 4x4 109 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 16V 4x4 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 16V Hi-Flex 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 16V LPG 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 SCe 115 | 2015–н.в. |
| 1.6 SCe 115 4x4 | 2015–н.в. |
| 1.6 SCe 115 LPG | 2015–н.в. |
| DACIA — DUSTER (HM_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 SCe 115 (HMM1) 115 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 SCe 115 4x4 (HMM1) 115 л.с. | 2017–н.в. |
| DACIA — DUSTER фургон (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 125 4x4 | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi | 2011–н.в. |
| 1.5 dCi | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 4x4 | 2011–н.в. |
| 1.5 dCi 4x4 | 2013–н.в. |
| 1.6 16V 4x4 | 2011–н.в. |
| 1.6 16V Hi-Flex | 2011–н.в. |
| 1.6 SCe 115 | 2015–н.в. |
| 1.6 SCe 115 4x4 | 2015–н.в. |
| RENAULT — DUSTER (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 85 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 16V 114 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 16V 4x4 102 л.с. | 2011–2015 |
| 1.6 16V 4x4 114 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 16V (HSAT) 102 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 133 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 4x4 135 л.с. | 2012–н.в. |
| RENAULT — DUSTER (HM_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 (HMAB) 109 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 dCi 110 4x4 (HMAB) 109 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.6 SCe 115 (HMM1) 114 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.6 SCe 115 4x4 (HMM1) 114 л.с. | 2019–н.в. |
| RENAULT — MEGANE IV (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 90 | 2015–н.в. |
| RENAULT — MEGANE IV седан (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 Tce 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 Blue dCi 115 (LVA6) 115 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 Blue dCi 95 (LVA2) 95 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 dCi 90 (LVA1) 90 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 SCe 115 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92272603 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 779, 0 986 479 F65, 09.B463.10, 09.B463.11, 09.B463.1X, 103576, 1110901, 142.1744, 15149, 15149C, 16-15 521 0028, 1622814780, 18161, 19-2236, 19-2236MAX, 19-2236SPORT, 231-03-126, 23-1288C, 24.0122-0308.1, 24.0123-0119.1, 24012502211-PCS-MS |
| Стан | Новий |
| Висота | 44.1 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.5 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22.4 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114,3 |
| Вага (кг) | 5.5 кг |
| Висота [мм] | 44,1 |
| Висота паковання [см] | 10 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Довжина паковання [см] | 30 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 19,8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 269 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/07 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22,4 |
| Ширина упаковки [см] | 28,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 295,62 ₴




