
Диск гальмівний (передній) BMW 1(F20/F21) 11-/3 (E90/E91/E92) 07-11 (312x24) PRO+, Textar 92261805
3 481,18 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92261805
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW 1(F20/F21) 11-/3 (E90/E91/E92) 07-11 (312x24) PRO+, Textar 92261805. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92261805
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92261805 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E90) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 d 163 л.с. | 2005–2011 |
| 320 d 177 л.с. | 2007–2011 |
| 320 d 184 л.с. | 2010–2011 |
| 320 d xDrive 163 л.с. | 2008–2011 |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2010–2011 |
| 320 i 170 л.с. | 2007–2011 |
| 323 i 177 л.с. | 2006–2011 |
| 325 i 218 л.с. | 2005–2011 |
| 325 i 218 л.с. | 2007–2011 |
| 325 i xDrive 218 л.с. | 2008–2011 |
| 325 xi 218 л.с. | 2005–2011 |
| 325 xi 218 л.с. | 2007–2011 |
| BMW — 3 Touring (E91) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 d 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 318 d 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 318 i 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 318 i 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 d 197 л.с. | 2007–2010 |
| 320 d 200 л.с. | 2010–2012 |
| 320 d 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 320 d xDrive 197 л.с. | 2008–2010 |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2010–2012 |
| 320 d xDrive 177 л.с. | 2008–н.в. |
| 320 d xDrive 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 320 i 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 i 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 323 i 190 л.с. | 2006–2008 |
| 325 i 218 л.с. | 2005–н.в. |
| 325 i 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 325 i 211 л.с. | 2012–н.в. |
| BMW — 3 кабрио (E93) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — 3 купе (E92) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 d 197 л.с. | 2006–2010 |
| 320 d 200 л.с. | 2010–2013 |
| 320 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 320 d xDrive 197 л.с. | 2008–2010 |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2010–2013 |
| 320 d xDrive 177 л.с. | 2008–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 325 i 218 л.с. | 2006–н.в. |
| 325 i xDrive 204 л.с. | 2010–2013 |
| 325 i xDrive 211 л.с. | 2010–2013 |
| 325 xi 218 л.с. | 2006–н.в. |
| BMW — X1 (E84) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 20 d 163 л.с. | 2010–2015 |
| xDrive 20 d 184 л.с. | 2012–2015 |
| sDrive 16 d 116 л.с. | 2012–н.в. |
| sDrive 16 i 143 л.с. | 2013–н.в. |
| sDrive 18 d 143 л.с. | 2009–н.в. |
| sDrive 18 i 150 л.с. | 2010–н.в. |
| sDrive 20 d 177 л.с. | 2009–н.в. |
| sDrive 20 d 184 л.с. | 2012–н.в. |
| sDrive 20 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 18 d 143 л.с. | 2009–н.в. |
| xDrive 20 d 177 л.с. | 2009–н.в. |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 23 d 204 л.с. | 2009–н.в. |
| xDrive 25 d 218 л.с. | 2009–н.в. |
| xDrive 28 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92261805 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 92261805 |
| Стан | Новий |
| Висота | 73.3 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.7 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 24 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, 3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 16,7 |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| Вага (кг) | 9 кг |
| Внутрішній діаметр | 151,8 |
| Висота [мм] | 73,3 |
| Висота паковання [см] | 17,9 |
| Діаметр центрування [мм] | 79 |
| Довжина паковання [см] | 32,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 22,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 312 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 24 |
| Ширина упаковки [см] | 32,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 481,18 ₴






