
Колодки гальмівні (задні) Toyota Camry/Rav4/Lexus ES 06- (Akebono), Textar 2433801
1 502,57 ₴
- В наявності
- Код: 2433801
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Toyota Camry/Rav4/Lexus ES 06- (Akebono), Textar 2433801. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2433801
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2433801 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — ES (AVV6_, GSV6_, ASV6_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200 (ASV61_) 150 л.с. | 2015–2018 |
| 250 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 300h 160 л.с. | 2012–н.в. |
| 350 277 л.с. | 2012–н.в. |
| LEXUS — ES (GSV4_, ACV4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 277 л.с. | 2006–2012 |
| LEXUS — HS (ANF10) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 250h (ANF10) 189 л.с. | 2009–2012 |
| TOYOTA — AURION (_V4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 (GSV40) 272 л.с. | 2006–2011 |
| TOYOTA — AURION (_V5_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 (GSV50) 272 л.с. | 2011–н.в. |
| TOYOTA — AVALON седан (GSX3_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 (GSX30_) 269 л.с. | 2005–2012 |
| TOYOTA — AVALON седан (_X4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 (GSX40_) 272 л.с. | 2012–2018 |
| TOYOTA — CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 (AXVA70_, AXVA70) 206 л.с. | 2017–н.в. |
| TOYOTA — CAMRY седан (AVV5_, XV5_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 148 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 (ASV51_) 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.5 (ASV50) 181 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.5 277 л.с. | 2011–н.в. |
| TOYOTA — CAMRY седан (_XV4_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 VVT-i 147 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVTi 158 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVTi 167 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVTi 173 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVT-i Hybrid 150 л.с. | 2006–2011 |
| 3.5 277 л.с. | 2008–2011 |
| 3.5 (GSV40_) 272 л.с. | 2006–2011 |
| TOYOTA — RAV 4 III (ACA3_, ACE_, ALA3_, GSA3_, ZSA3_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4WD (ACA31, ACA33) 170 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 158 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 4WD 158 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 VVT-i 4WD 152 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 D-4D 4WD 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 D-4D 4WD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 D-CAT 4WD 177 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 VVTi 170 л.с. | 2005–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 IV (ZSA4_, ALA4_) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 (ASA42) 180 л.с. | 2012–2018 |
| 2.5 Hybrid (AVA42_) 197 л.с. | 2015–2018 |
| 2.5 Hybrid 4WD (AVA44, AVA44_) 197 л.с. | 2015–2018 |
| 2.0 D-4D | 2015–н.в. |
| 2.0 D4-D 124 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 D4-D 4WD 124 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 VVT-i 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 VVT-i 4WD | 2015–н.в. |
| 2.0 VVT-i 4WD 151 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D4-D 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 VVT-i 4WD 180 л.с. | 2012–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 IV VAN (_A4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| D4d 4WD (ALA41) 124 л.с. | 2013–2018 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2433801 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 494 154, 025 243 3815, 025 243 3815/PD, 0446602220, 0446606060, 0446606070, 0446606090, 0446606100, 0446606200, 0446606210, 0446606220, 044660A010, 0446633160, 0446633180, 0446633200, 0446633210, 0446642060, 044664206079, 0446642070, 0446675010 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 96.8 мм |
| Висота | 49.2 мм |
| Товщина | 15.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Aurion, Avalon, Camry, RAV4, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24338 |
| Вага (кг) | 0.9 кг |
| Висота [мм] | 49,2 |
| Висота паковання [см] | 8 |
| Датчик зношування | не підготовлена для датчика зносу |
| Довжина паковання [см] | 12,5 |
| Товщина (мм) | 15,4 |
| Гальмівне встановлення | Akebono |
| Ширина [мм] | 96,8 |
| Ширина упаковки [см] | 8,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 502,57 ₴





