
Колодки гальмівні (передні) Honda CR-V/Accord 01-08 (Akebono), Textar 2386801
2 291,86 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2386801
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Honda CR-V/Accord 01-08 (Akebono), Textar 2386801. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2386801
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2386801 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — ACCORD EURO VIII (CL) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (CL7) 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 Привод на все колеса (CL8) 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 i-CTDi 140 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 (CL9) 190 л.с. | 2003–н.в. |
| HONDA — ACCORD VII Tourer (CM) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (CM1) 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 i-CTDi 140 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 (CM2) 190 л.с. | 2003–н.в. |
| HONDA — CIVIC X Наклонная задняя часть (FC_, FK_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 VTEC 126 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.0 VTEC (FK6) 129 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 i-DTEC (FK9) 120 л.с. | 2018–н.в. |
| HONDA — CIVIC X седан (FC_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i-VTEC (FC5) 125 л.с. | 2016–н.в. |
| HONDA — CR-V II (RD_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2002–2006 |
| 2.2 CTDi 140 л.с. | 2005–2006 |
| HONDA — ELEMENT (YH) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4WD 169 л.с. | 2006–2011 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2386801 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 424 809, 025 238 6817, 06450S9AA00, 06450S9AA01, 06450S9AE50, 06450S9AE51, 06450SCVA02, 06450SCVA03, 0899 00, 0899.00, 1050549, 1080-1604, 1170507, 13.0460-5860.2, 13046058602N-SET-MS, 13046058602N-SET-MSP, 151-2296, 16552, 19-3108, 2135190 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 141.9 мм |
| Висота | 56.7 мм |
| Товщина | 16.9 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, CR-V, Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 23868 |
| Вага (кг) | 1.6 кг |
| Висота [мм] | 56,7 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82512400 |
| Товщина (мм) | 16,9 |
| Гальмівне встановлення | Akebono |
| Ширина [мм] | 141,9 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 291,86 ₴







