
Диск гальмівний (передній) Ford Kuga/Transit Connect 13- (300x25) PRO+, Textar 92141305
2 628,87 ₴
- В наявності
- Код: 92141305
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Ford Kuga/Transit Connect 13- (300x25) PRO+, Textar 92141305. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92141305
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92141305 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — C-MAX (DM2) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CNG 145 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 LPG 145 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 110 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — C-MAX II (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 182 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 182 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 Flexifuel 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 LPG 117 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 LPG 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 Ti | 2012–н.в. |
| 1.6 Ti 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 Ti 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDCi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDCi 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi 170 л.с. | 2015–н.в. |
| FORD — FOCUS C-MAX (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 145 л.с. | 2004–2007 |
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2003–2007 |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2003–2007 |
| FORD — FOCUS II (DA_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 CNG 145 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 LPG 145 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 110 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — FOCUS II Station Wagon (DA_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 LPG 145 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 110 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — FOCUS II кабрио (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| FORD — FOCUS II седан (DA_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 145 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 TDCi 110 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — FOCUS III седан (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 182 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 182 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Flexifuel 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Flexifuel 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| FORD — KUGA I (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 4x4 200 л.с. | 2009–н.в. |
| FORD — KUGA I VAN (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| TDCi 140 л.с. | 2010–2012 |
| TDCi 4x4 163 л.с. | 2010–2012 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92141305 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 C52, 09.9468.11, 09.9468.14, 09.9468.1X, 09.9468.75, 09.C541.11, 1223664, 1223666, 1253964, 1253965, 1323560, 1373370, 1469083, 1500152, 1501059, 1520297, 17587, 1797226, 1825134, 1829606, 19-1267, 19-1267MAX, 19-1267SPORT, 202591, 204849 |
| Стан | Новий |
| Висота | 48.5 мм |
| Діаметр маточини | 140 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.8 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 25 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, C30, C70, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 108 |
| Вага (кг) | 8.3 кг |
| Висота [мм] | 48,5 |
| Висота паковання [см] | 12 |
| Діаметр центрування [мм] | 63,5 |
| Довжина паковання [см] | 33 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 23 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/05 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Ширина упаковки [см] | 31,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 628,87 ₴





