
Колодки гальмівні (передні) Land Rover Range Rover 2.0/2.2D 11- (Teves) Q+, Textar 2248501
4 656,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2248501
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Land Rover Range Rover 2.0/2.2D 11- (Teves) Q+, Textar 2248501. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2248501
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2248501 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JAGUAR — E-PACE (X540) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWD 249 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 AWD 300 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 AWD 200 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 D 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D AWD 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D AWD 179 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D AWD 241 л.с. | 2017–н.в. |
| LAND ROVER — DISCOVERY SPORT (LC) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 4x4 290 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D 4x4 241 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D165 163 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 P200 4x4 200 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 P250 4x4 249 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 4WD 241 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 D | 2015–н.в. |
| 2.0 D 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 D 4WD | 2015–н.в. |
| 2.2 D 4WD 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 D 4WD 190 л.с. | 2014–н.в. |
| LAND ROVER — DISCOVERY SPORT VAN (L550) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| SD4 4x4 241 л.с. | 2015–н.в. |
| Si4 4x4 241 л.с. | 2017–н.в. |
| Si4 4x4 290 л.с. | 2017–н.в. |
| LAND ROVER — RANGE ROVER EVOQUE (L551) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D150 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 D150 4x4 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 D180 4x4 180 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 D240 MHEV 4x4 241 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 P200 4x4 200 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 P250 4x4 250 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 P300 4x4 300 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 P300 MHEV 4x4 300 л.с. | 2018–н.в. |
| LAND ROVER — RANGE ROVER EVOQUE (LV) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 4x4 240 л.с. | 2011–2019 |
| 2.0 4x4 241 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 D | 2015–н.в. |
| 2.0 D 4x4 | 2015–н.в. |
| 2.2 eD4 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 SD4 4x4 190 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TD4 4x4 150 л.с. | 2011–н.в. |
| LAND ROVER — RANGE ROVER EVOQUE кабрио (LV_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 4x4 | 2016–н.в. |
| 2.0 D 4x4 | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2248501 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 025 224 8517/PD, 05P2128, 116263, 1170985, 1250.0, 1250.0, 13.0460-2637.2, 13.0470-2637.2, 13046118152N-SET-MS, 13046118152N-SET-MSP, 182335-200, 22 11 6263, 22-1250-0, 22485.170.1, 35209, 363916061313, 50-0L-L14, 50L14, 5SP2128, 704-14091, 822-1250-0 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 175.2 мм |
| Висота | 78.7 мм |
| Товщина | 16.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | E-Pace, Discovery Sport, Range Rover Evoque |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 22485 |
| Вага (кг) | 3 кг |
| Висота [мм] | 78,7 |
| Висота паковання [см] | 8,3 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 17 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Товщина (мм) | 16,9 |
| Гальмівне встановлення | Teves |
| Ширина [мм] | 175,2 |
| Ширина упаковки [см] | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 656,40 ₴






