
Колодки гальмівні (передні) Audi A6 08-18/A7 13-18 (Brembo) (з датчиком), Textar 2445501
7 819,24 ₴
- В наявності
- Код: 2445501
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Audi A6 08-18/A7 13-18 (Brembo) (з датчиком), Textar 2445501. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2445501
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2445501 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4F2, C6) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| RS6 quattro 580 л.с. | 2008–2010 |
| AUDI — A6 Avant (4F5, C6) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| RS6 quattro 580 л.с. | 2008–2010 |
| AUDI — A6 Avant (4G5, C7, 4GD) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| RS6 560 л.с. | 2013–н.в. |
| RS6 performance quattro | 2015–н.в. |
| AUDI — A7 Sportback (4GA, 4GF) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| RS7 performance quattro | 2015–н.в. |
| RS7 quattro 560 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2445501 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 07.35.288, 10 11 6141, 116141, 1198.1, 1198.1, 13.0460-4864.2, 1300 30, 1300.30, 173710, 182079-203, 21300.30, 22-1198-1, 24455.170.2, 302231, 33 10 5218, 37573, 402B0583, 402B0858, 4F0698151F, 4F0698151G, 4F0698151G, 4F0698151G, 4F0698151G, 4F0698151H |
| Стан | Новий |
| Ширина | 189.2 мм |
| Висота | 93.2 мм |
| Товщина | 16.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24455 |
| Вага (кг) | 4 кг |
| Висота [мм] | 93,2 |
| Висота паковання [см] | 8,8 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Довжина паковання [см] | 20,9 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з балансувальними тягарцями |
| Товщина (мм) | 16,9 |
| Гальмівне встановлення | Brembo |
| Ширина [мм] | 189,2 |
| Ширина упаковки [см] | 13,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 819,24 ₴










