
Колодки гальмівні (передні) VW Caddy/Golf VII/Skoda Octavia/Seat Leon 19- (з датчиком) (TRW), Textar 2616901
3 026,36 ₴
- В наявності
- Код: 2616901
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) VW Caddy/Golf VII/Skoda Octavia/Seat Leon 19- (з датчиком) (TRW), Textar 2616901. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2616901
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2616901 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 Limousine (8YS) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 30 TDI 116 л.с. | 2020–н.в. |
| AUDI — A3 Sportback (8YA) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 30 TDI 116 л.с. | 2019–н.в. |
| SEAT — LEON (KL1) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 116 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2019–н.в. |
| SKODA — OCTAVIA IV (NX3) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 110 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 TDI 116 л.с. | 2020–н.в. |
| 1.6 SRE 110 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2020–н.в. |
| SKODA — OCTAVIA IV Combi (NX5) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 SRE 110 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 TDI 116 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDI 4x4 150 л.с. | 2020–н.в. |
| VW — CADDY V Автофургон / микроавтобус (SBA, SBH) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TSi EVO 114 л.с. | 2021–н.в. |
| 2.0 TDi BMT 75 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 TDi BMT 102 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 TDi BMT 122 л.с. | 2020–н.в. |
| VW — CADDY V вэн (SBB, SBJ) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDi BMT 75 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 TDi BMT 102 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 TDi BMT 122 л.с. | 2020–н.в. |
| VW — GOLF VIII (CD1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 90 л.с. | 2020–н.в. |
| 1.0 TSI 110 л.с. | 2020–н.в. |
| 1.0 eTSI 110 л.с. | 2020–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2616901 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 460 072, 0 986 460 074, 05P2184A, 1163614100, 1170949, 1280.0, 1280.0, 13.0460-2643.2, 13.0470-2643.2, 180631, 182369, 1906.01, 21906.01, 22-1280-0, 2247165, 2614210, 26169.185.2, 33 10 7800, 35311, 363916061249, 50-00-0964, 500964, 55022247165 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 148.2 мм |
| Висота | 63.5 мм |
| Товщина | 18.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, A3, Octavia, Leon, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 26169 |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Висота [мм] | 63,5 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Товщина (мм) | 18,9 |
| Гальмівне встановлення | TRW |
| Ширина [мм] | 148,2 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 026,36 ₴










