
Диск гальмівний (передній) BMW 2 (F44-46)/X1 (F48) 14- (307x24) PRO+, Textar 92283605
3 999,79 ₴
- В наявності
- Код: 92283605
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW 2 (F44-46)/X1 (F48) 14- (307x24) PRO+, Textar 92283605. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92283605
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92283605 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 1 (F40) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 116 i 109 л.с. | 2020–н.в. |
| 118 d 136 л.с. | 2019–н.в. |
| 118 d 150 л.с. | 2019–н.в. |
| 118 i 140 л.с. | 2019–н.в. |
| BMW — 2 Active Tourer (F45) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 218 i 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 220 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 220 d xDrive 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 220 i 192 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — 2 Gran Coupe (F44) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 216 d 116 л.с. | 2020–н.в. |
| 218 d 150 л.с. | 2020–н.в. |
| 218 i 140 л.с. | 2019–н.в. |
| BMW — 2 Gran Tourer (F46) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 218 d | 2015–н.в. |
| 218 d xDrive | 2015–н.в. |
| 218 i | 2015–н.в. |
| 220 d | 2015–н.в. |
| 220 d xDrive | 2015–н.в. |
| BMW — X1 (F48) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 16 d 116 л.с. | 2014–н.в. |
| sDrive 18 d 136 л.с. | 2015–н.в. |
| xDrive 18 d 136 л.с. | 2014–н.в. |
| sDrive 18 d | 2015–н.в. |
| sDrive 18 i | 2015–н.в. |
| xDrive 18 d | 2015–н.в. |
| sDrive 18 i 140 л.с. | 2017–н.в. |
| BMW — X1 Van (F48) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 18 i 140 л.с. | 2017–н.в. |
| BMW — X2 (F39) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 18 d 136 л.с. | 2018–н.в. |
| sDrive 18 d 150 л.с. | 2018–н.в. |
| sDrive 18 i 140 л.с. | 2018–н.в. |
| sDrive 20 i 192 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 18 d 136 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive 18 d 150 л.с. | 2018–н.в. |
| MINI — MINI (F56) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper S 192 л.с. | 2013–н.в. |
| Cooper S JCW 211 л.с. | 2013–н.в. |
| Cooper S 163 л.с. | 2014–н.в. |
| MINI — MINI CLUBMAN (F54) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper D | 2015–н.в. |
| Cooper S 163 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper S | 2015–н.в. |
| Cooper S ALL4 163 л.с. | 2015–н.в. |
| Cooper S JCW 211 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper S JCW ALL4 211 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper SD | 2015–н.в. |
| Cooper SDX ALL4 | 2016–н.в. |
| Cooper SX ALL4 | 2016–н.в. |
| MINI — MINI COUNTRYMAN (F60) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper 136 л.с. | 2016–н.в. |
| Cooper ALL4 136 л.с. | 2016–н.в. |
| Cooper D 136 л.с. | 2016–н.в. |
| Cooper D 150 л.с. | 2016–н.в. |
| Cooper D ALL4 136 л.с. | 2016–н.в. |
| Cooper D ALL4 150 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92283605 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 104104, 11 10 4104, 150.2929.20, 150.2929.52, 150.2929.53, 18463, 3115118, 34116799351, 34116860957, 361302040802, 563267JC, 58153115118, 600314, 6110784, 6799351, 6860957, 8DD 355 125-351, 8DD 355 125-351, 92283603, ADB114322, AE0960, BD-0041 |
| Стан | Новий |
| Висота | 45.2 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.6 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 24 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, Clubman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 16,6 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 7.8 кг |
| Внутрішній діаметр | 150,8 |
| Висота [мм] | 45,2 |
| Висота паковання [см] | 10,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Довжина паковання [см] | 32,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 22,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 307 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 24 |
| Ширина упаковки [см] | 32,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999,79 ₴









