
Колодки гальмівні (передні) Land Rover Freelander/Ford Mondeo IV 1.8-2.5 07- (Teves) Q+, Textar 2412301
2 096,73 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2412301
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Land Rover Freelander/Ford Mondeo IV 1.8-2.5 07- (Teves) Q+, Textar 2412301. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2412301
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2412301 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — GALAXY (WA6) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoBoost 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 TDCi 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 Flexifuel 145 л.с. | 2006–2015 |
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 TDCi 175 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 TDCi 200 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 160 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — MONDEO IV (BA7) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoBoost 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Ti 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Ti 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Ti 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TDCi 125 л.с. | 2007–2015 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Flexifuel 145 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 LPG 145 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 SCTi 203 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 TDCi 175 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 TDCi 200 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 160 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 220 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — MONDEO IV Turnier (BA7) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoBoost 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 Ti 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Ti 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Ti 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 TDCi 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Flexifuel 145 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 LPG 145 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 SCTi 203 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — S-MAX (WA6) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoBoost 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 TDCi 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 Flexifuel 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 TDCi 175 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.3 160 л.с. | 2007–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2412301 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2412301 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 66.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72 мм |
| Товщина | 20.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Volvo, Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V70, S60, Freelander, XC70, Mondeo, S80, Galaxy |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24123 |
| Вага (кг) | 2.2 кг |
| Висота 1 [мм] | 66,6 |
| Висота 2 [мм] | 72 |
| Висота паковання [см] | 8,3 |
| Датчик зношування | не підготовлена для датчика зносу |
| Довжина паковання [см] | 17 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82039300 |
| Товщина (мм) | 20,5 |
| Гальмівне встановлення | Teves |
| Ширина 1 [мм] | 155,1 |
| Ширина 2 [мм] | 156,3 |
| Ширина упаковки [см] | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 096,73 ₴




