
Колодки гальмівні (передні) BMW X5/X6 07- (192.9x79) (Teves) Q+, Textar 2417201
3 949,51 ₴
- В наявності
- Код: 2417201
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW X5/X6 07- (192.9x79) (Teves) Q+, Textar 2417201. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2417201
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2417201 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (E70) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 sd 286 л.с. | 2007–2009 |
| 4.8 i xDrive 355 л.с. | 2007–2008 |
| xDrive 48 i 355 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 50 i 408 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X6 (E71, E72) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 50 i 408 л.с. | 2008–н.в. |
| BMW — X6 (F16, F86) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 50 i 450 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2417201 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 495 447, 000 296B-SX, 025 241 7219, 025 241 7219/PD, 05P1518, 08.34.188, 1050870, 1170592, 12510, 1298 00, 1298.00, 13.0460-7239.2, 13.0470-7239.2, 13046072392N-SET-MS, 13046072392N-SET-MSP, 151-1271, 16730, 19-3146, 20 91 6730, 21298.00 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 193 мм |
| Висота | 79 мм |
| Товщина | 19.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24172 |
| Вага (кг) | 2.9 кг |
| Висота [мм] | 79 |
| Висота паковання [см] | 8,8 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 20,9 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82074800 |
| Товщина (мм) | 19,7 |
| Гальмівне встановлення | Teves |
| Ширина [мм] | 193 |
| Ширина упаковки [см] | 13,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 949,51 ₴







