
Диск гальмівний (передній) Ford Transit 13- (RWD) (288x33) PRO, Textar 93260603
3 599,81 ₴
- В наявності
- Код: 93260603
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Ford Transit 13- (RWD) (288x33) PRO, Textar 93260603. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
93260603
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
93260603 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TOURNEO CUSTOM автобус (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 TDCi 155 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — TRANSIT CUSTOM автобус (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 TDCi 155 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — TRANSIT CUSTOM фургон (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 TDCi 155 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 4x4 130 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2016–н.в. |
| 2.0 TDCi [RWD] | 2016–н.в. |
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi 155 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 100 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 155 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi 4x4 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi 4x4 155 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — TRANSIT автобус (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue RWD 130 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2016–н.в. |
| 2.2 TDCi | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 100 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 155 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi 4x4 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi RWD 135 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.2 TDCi Привод на все колеса 155 л.с. | 2015–2016 |
| FORD — TRANSIT фургон (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 4x4 130 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2016–н.в. |
| 2.0 TDCi [RWD] | 2016–н.в. |
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi 155 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 100 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 155 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi 4x4 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 TDCi 4x4 155 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 93260603 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 93260603 |
| Стан | Новий |
| Висота | 55.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 111.5 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 33 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
| Користувацькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 111,5 |
| Вага (кг) | 9.7 кг |
| Висота [мм] | 55,5 |
| Висота паковання [см] | 8,6 |
| Діаметр центрування [мм] | 93,1 |
| Довжина паковання [см] | 30,3 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 30 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 288 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/05 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 33 |
| Ширина упаковки [см] | 30,3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599,81 ₴




