
Колодки гальмівні (задні) Renault Kangoo 08- (TRW), Textar 2469201
1 634,30 ₴
- В наявності
- Код: 2469201
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Renault Kangoo 08- (TRW), Textar 2469201. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2469201
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2469201 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 115 115 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.5 dCi 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.5 dCi (KW0A) 68 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi (KW0B) 86 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi (KW0C, KW0F) 103 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 115 (KW17) 115 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 dCi 80 (KW15) 80 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 dCi 90 (KW18) 91 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 dCi 95 (KW16) 95 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.6 (KW00, KW0Y) 87 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V Hi-Flex 106 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V (KW0D) 106 л.с. | 2008–н.в. |
| RENAULT — KANGOO BE BOP (KW0/1_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi (KW0F) 103 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi (KW0G) 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 75 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 (KW0D) 106 л.с. | 2009–н.в. |
| RENAULT — KANGOO Express (FW0/1_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 115 115 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 68 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi (FW0F) 103 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 75 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 85 (FW0A, FW0B) 86 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 90 (FW0G) 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 87 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V 106 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V LPG 98 л.с. | 2008–н.в. |
| Z.E. 60 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2469201 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2469201 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 95.5 мм |
| Висота | 43.9 мм |
| Товщина | 15.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувацькі характеристики | |
| WVA номер | 24692 |
| Висота [мм] | 43,9 |
| Висота паковання [см] | 8 |
| Датчик зношування | не підготовлена для датчика зносу |
| Довжина паковання [см] | 12,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Товщина (мм) | 15,3 |
| Гальмівне встановлення | TRW |
| Ширина [мм] | 95,5 |
| Ширина упаковки [см] | 8,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 634,30 ₴





