
Колодки гальмівні (задні) Nissan Tiida/Teana/Murano 08-/Suzuki Grand Vitara 05- (105.6x39.4x13.8), Textar 2487101
1 403,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2487101
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Nissan Tiida/Teana/Murano 08-/Suzuki Grand Vitara 05- (105.6x39.4x13.8), Textar 2487101. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2487101
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2487101 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| INFINITI — JX SUV (L50) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 AWD 265 л.с. | 2012–2013 |
| INFINITI — QX60 (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 Hybrid 253 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.5 AWD 262 л.с. | 2013–н.в. |
| Hybrid AWD 231 л.с. | 2020–н.в. |
| NISSAN — ELGRAND (E52) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 264 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — MAXIMA V (J32) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 182 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.5 249 л.с. | 2008–н.в. |
| NISSAN — MURANO (Z51) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 4x4 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.5 4x4 256 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.5 4x4 249 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — MURANO III (Z52) (US) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 HEV ALL MODE 4x4-i 234 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.5 V6 249 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.5 V6 ALL MODE 4x4-i (Z52R) 249 л.с. | 2016–н.в. |
| NISSAN — PATHFINDER IV (R52) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 4WD 264 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.5 4WD 249 л.с. | 2014–н.в. |
| NISSAN — QUEST (E52) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 V6 264 л.с. | 2012–н.в. |
| SUZUKI — ESCUDO II (JT) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 DDiS 129 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.2 Привод на все колеса 233 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2487101 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 000 051B-SX, 025 248 7113/W, 0876 31, 0876 41, 0876.31, 0876.41, 1083-4401, 13.0460-5843.2, 19-2061, 2135624, 22-0612-0, 222257, 225221, 231-02-020, 24035z, 27NI021, 2876.31, 2876.41, 301148, 322605, 322642, 363916060350, 363916060473, 363916060865 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 105.6 мм |
| Висота | 39.4 мм |
| Товщина | 13.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Elgrand, Quest, Murano, QX60, Teana, Grand Vitara, JX SUV, Pathfinder |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24871 |
| Вага (кг) | 0.6 кг |
| Висота [мм] | 39,4 |
| Висота паковання [см] | 7,3 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина паковання [см] | 9,5 |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 1 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82507600 |
| Товщина (мм) | 13,8 |
| Гальмівне встановлення | Akebono |
| Ширина [мм] | 105,6 |
| Ширина упаковки [см] | 8,2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 403,75 ₴







