
Колодки гальмівні (передні) MB A-class (W169) /B-class (W245) 05-12 (Lucas) Q+, Textar 2407702
1 616 ₴
- В наявності
- Код: 2407702
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) MB A-class (W169) /B-class (W245) 05-12 (Lucas) Q+, Textar 2407702. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2407702
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2407702 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — A-CLASS (W169) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| A 160 CDI (169.006, 169.306) 82 л.с. | 2004–2012 |
| A 170 (169.032, 169.332) 116 л.с. | 2004–2012 |
| A 180 (169.032, 169.332) 116 л.с. | 2009–2012 |
| A 180 CDI (169.007, 169.307) 109 л.с. | 2004–2012 |
| A 200 (169.033, 169.333) 136 л.с. | 2004–2012 |
| MERCEDES-BENZ — B-CLASS (W245) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| B 150 (245.231) 95 л.с. | 2005–2011 |
| B 160 (245.231) 95 л.с. | 2009–2011 |
| B 170 (245.232) 116 л.с. | 2005–2011 |
| B 180 (245.232) 116 л.с. | 2009–2011 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2407702 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 494 290, 0 986 494 555, 0 986 494 570, 02.35.148, 025 240 7719, 025 240 7719/PD, 10 91 6536, 10 91 6810, 1050217, 1144 00, 1144.00, 1155 000B-SX, 1155 000-SX, 1170053, 13.0460-2711.2, 13.0470-2711.2, 13046027112N-SET-MS, 13046027112N-SET-MSP |
| Стан | Новий |
| Ширина | 116.4 мм |
| Висота | 63.7 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| WVA номер | 24077 |
| Висота [мм] | 63,7 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Товщина (мм) | 19 |
| Гальмівне встановлення | Lucas |
| Ширина [мм] | 116,4 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 616 ₴




