
Колодки гальмівні (передні) Honda CR-V 07- (Bosch) Q+, Textar 2463801
2 678,12 ₴
- В наявності
- Код: 2463801
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Honda CR-V 07- (Bosch) Q+, Textar 2463801. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2463801
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2463801 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — CR-V III (RE) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i-VTEC (RE5, RE1) 150 л.с. | 2007–2012 |
| 2.4 (RE4) 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 i 4WD 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 i-CTDi 4WD 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 i-DTEC 4WD 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 i-Vtec 4WD 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 i-VTEC 4WD 166 л.с. | 2009–н.в. |
| HONDA — CR-V IV (RE) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 AWD 190 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 AWD 188 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 i-DTEC 120 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 i-DTEC 4WD | 2015–н.в. |
| 2.0 155 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 AWD 155 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 AWD 180 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2463801 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 494 379, 001 081B-SX, 025 246 3819/PD, 025 246 3819/W, 05P1456, 1050236, 1170482, 1289 02, 1289.02, 13.0460-5753.2, 13046057532N-SET-MS, 13046057532N-SET-MSP, 151-2586, 1619792680, 16806, 19-1983, 21289.02, 2135144, 22-0789-0, 222640, 231-01-230 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 151.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 56.8 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.9 кг |
| Ширина [мм] | 151,2 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82054200 |
| Товщина (мм) | 19 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Гальмівне встановлення | Bosch |
| Висота 2 [мм] | 56,8 |
| Висота 1 [мм] | 60,4 |
| WVA номер | 24638 |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 678,12 ₴





