
Диск гальмівний (задній) Citroen Jumpy/Peugeot Expert 16- (290x12) PRO, Textar 92267303
2 086,62 ₴
- В наявності
- Код: 92267303
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Citroen Jumpy/Peugeot Expert 16- (290x12) PRO, Textar 92267303. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92267303
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92267303 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C4 Grand Picasso II (DA_, DE_) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 THP 130 130 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 100 | 2015–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 115 115 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 HDi 90 92 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 THP 150 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 THP 155 156 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 THP 165 165 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2013–н.в. |
| CITROEN — C4 PICASSO II Van (DD_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| e-HDi (DD9HC8, DD9HCT) 116 л.с. | 2013–н.в. |
| HDi / e-HDi (DD9HP0, DD9HPT) 92 л.с. | 2013–н.в. |
| THP 155 (DD5FV8) 156 л.с. | 2013–н.в. |
| VTi 120 (DD5FS0) 120 л.с. | 2013–н.в. |
| CITROEN — C4 Picasso II (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 THP 110 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 THP 130 130 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 100 99 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 115 115 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 HDi 90 92 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 THP 150 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 THP 155 156 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 THP 165 165 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2013–н.в. |
| CITROEN — C5 AIRCROSS (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 BlueHDi 130 131 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 PureTech 180 181 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 THP 150 150 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.6 THP 165 165 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 180 177 л.с. | 2018–н.в. |
| CITROEN — GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2018–н.в. |
| CITROEN — JUMPY (V_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BlueHDi 120 122 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 180 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 115 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 95 95 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2016–н.в. |
| CITROEN — JUMPY c бортовой платформой/ходовая часть (V_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BlueHDi 120 122 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2016–н.в. |
| CITROEN — JUMPY Фургон (V_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 115 | 2016–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 90 90 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 95 | 2016–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 120 | 2016–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 120 4x4 122 л.с. | 2016–н.в. |
| CITROEN — SPACETOURER (V_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BlueHDi 145 144 л.с. | 2020–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 115 | 2016–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 95 | 2016–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 120 122 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 | 2016–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 4x4 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 180 | 2016–н.в. |
| OPEL — GRANDLAND X (A18) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 Turbo D (75) 131 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 Turbo D (75) 102 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 Turbo 150 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.6 Turbo (75) 181 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 Turbo D (75) 120 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 Turbo Hybrid 224 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.6 Turbo Hybrid4 300 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 D (75) 177 л.с. | 2017–н.в. |
| OPEL — GRANDLAND X Van (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (75) 131 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 (75) 131 л.с. | 2018–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92267303 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 C25, 0 986 479 F52, 08.C309.10, 08.C309.11, 103538, 104169, 11-15 523 0015, 11-15 523 0015/PD, 142.1841, 15083, 15083 V, 1609583080, 1609583080, 1642776480, 1642776480, 180.3028.20, 18440, 19-4650, 19-4650SPORT, 201957, 231-04-161, 23-1760C |
| Стан | Новий |
| Висота | 35 мм |
| Діаметр маточини | 133 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.3 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 12 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Opel |
| Сумісність з моделлю | Traveller , Expert, Proace, Grandland X, C5 Aircross, 308, Jumpy, Grand C4 Spacetourer, Grandland / Grandland X, C4, C5, 408, 508 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 13,3 |
| Ø фаски [мм] | 108 |
| Вага (кг) | 4.8 кг |
| Внутрішній діаметр | 133 |
| Висота [мм] | 35 |
| Висота паковання [см] | 8,6 |
| Діаметр центрування [мм] | 71,1 |
| Довжина паковання [см] | 30,3 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 10 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 290 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/08 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 12 |
| Ширина упаковки [см] | 30,3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 086,62 ₴





