
Колодки гальмівні (задні) Opel Insignia B 17-, Textar 2292301
2 478,13 ₴
- В наявності
- Код: 2292301
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Opel Insignia B 17-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2292301 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 025 221 2917, 025 221 2917/PD, 05P2276, 1051373, 116249, 1170885, 1180.0, 1180.0, 13517515, 13517515, 13527902, 13527902, 13595651, 13595651, 182326, 22-1180-0, 22129.170.2, 223654, 33 10 7489, 35262, 363916061266, 402B1450, 51-00-0406, 510406 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 106.5 мм |
| Висота | 46.4 мм |
| Товщина | 15.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Insignia |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 22923 |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Висота [мм] | 46,4 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Товщина (мм) | 15,9 |
| Гальмівне встановлення | TRW |
| Ширина [мм] | 106,5 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 478,13 ₴






