
Диск гальмівний (задній) Ford Galaxy/S-max/Edge 15- (316x11) PRO, Textar 92291903
3 300,15 ₴
- В наявності
- Код: 92291903
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Ford Galaxy/S-max/Edge 15- (316x11) PRO, Textar 92291903. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92291903
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92291903 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — GALAXY (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 2.0 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi Bi-Turbo | 2015–н.в. |
| FORD — S-MAX (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 120 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue BI-Turbo 240 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi BI-Turbo | 2015–н.в. |
| FORD USA — EDGE (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue AWD 238 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 TDCi AWD | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi Bi-Turbo AWD | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92291903 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 D47, 0 986 479 D87, 08.N258.41, 103028, 107730, 142.2095, 15152 V, 18484, 19-4700, 2019881, 24011101871-PCS-MS, 24011101871-PCS-MSP, 24011101871-SET-MS, 24011101871-SET-MSP, 250.1385.20, 305 101, 3125109, 33 10 2447, 361302040667, 5310798 |
| Стан | Новий |
| Висота | 51 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.7 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 11 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 15,7 |
| Ø фаски [мм] | 108 |
| Вага (кг) | 5.8 кг |
| Внутрішній діаметр | 187,5 |
| Висота [мм] | 51 |
| Висота паковання [см] | 12,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 63,5 |
| Довжина паковання [см] | 32,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 9,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 316 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/05 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 11 |
| Ширина упаковки [см] | 32,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300,15 ₴







