
Диск гальмівний (передній) Audi A4/A5/Q5 15- (338х30) PRO+, Textar 92282605
5 642,82 ₴
- В наявності
- Код: 92282605
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Audi A4/A5/Q5 15- (338х30) PRO+, Textar 92282605. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92282605
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92282605 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8W2, 8WC, B9) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TDI quattro 163 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 30 TDI 122 л.с. | 2016–2019 |
| 35 TDI 150 л.с. | 2015–2019 |
| 40 TDI 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 40 TDI Mild Hybrid quattro 204 л.с. | 2020–н.в. |
| 40 TDI quattro 190 л.с. | 2015–н.в. |
| S4 quattro 354 л.с. | 2016–2019 |
| AUDI — A4 Allroad (8WH, 8WJ, B9) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI quattro | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 136 л.с. | 2016–2018 |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TDI quattro 163 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TFSI quattro | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 249 л.с. | 2016–2019 |
| 3.0 TDI quattro | 2016–н.в. |
| 40 TDI quattro 190 л.с. | 2020–н.в. |
| AUDI — A5 (F53, F5P) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2016–2020 |
| 2.0 TFSI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI Mild Hybrid quattro 252 л.с. | 2017–2020 |
| 2.0 TFSI quattro 249 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 252 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 TDI 218 л.с. | 2016–2018 |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2016–2018 |
| 35 TDI 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 40 TDI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 40 TDI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| S5 quattro 354 л.с. | 2016–н.в. |
| AUDI — A5 Кабриолет (F57, F5E) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| AUDI — A6 (4A2, C8) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 30 TDI Mild Hybrid 136 л.с. | 2019–н.в. |
| 35 TDI Mild Hybrid 163 л.с. | 2019–н.в. |
| 40 TDI Mild Hybrid 204 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 211 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 249 л.с. | 2019–н.в. |
| 45 TFSI Mild Hybrid 245 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TFSI Mild Hybrid 265 л.с. | 2020–н.в. |
| 45 TFSI Mild Hybrid quattro 245 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TFSI Mild Hybrid quattro 265 л.с. | 2020–н.в. |
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TFSI e quattro 252 л.с. | 2019–н.в. |
| AUDI — A6 Allroad (4AH, C8) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2018–н.в. |
| 55 TDI Mild Hybrid quattro 349 л.с. | 2019–н.в. |
| AUDI — A6 Avant (4A5, C8) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 249 л.с. | 2019–н.в. |
| AUDI — A7 Sportback (4KA) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 211 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2017–н.в. |
| 55 TFSI Mild Hybrid quattro 340 л.с. | 2017–н.в. |
| S7 TDI Mild Hybrid quattro 349 л.с. | 2019–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92282605 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 07.35.324, 09.D059.11, 100.3378.20, 100.3378.52, 103631, 107506, 142.1916, 183 521 1131/PD, 18559, 19-4690, 23-1813C, 24.0130-0245.1, 24013002451-PCS-MS, 24013002451-PCS-MSP, 24013002451PR-PCS-MS, 24013002451PR-PCS-MSP, 24013002451PR-SET-MS |
| Стан | Новий |
| Висота | 57 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.2 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 30 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A6, A5, Q5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 15,2 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 11.2 кг |
| Внутрішній діаметр | 149,4 |
| Висота [мм] | 57 |
| Висота паковання [см] | 8,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Довжина паковання [см] | 35,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 28 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 338 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 30 |
| Ширина упаковки [см] | 35,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 642,82 ₴






