
Диск гальмівний (передній) Mazda 3 13- (280x25) PRO, Textar 92267503
2 728,54 ₴
- В наявності
- Код: 92267503
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Mazda 3 13- (280x25) PRO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92267503 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 C36, 09.C651.11, 09.C651.1X, 103641, 142.1870, 18438, 19-3503, 19-3503SPORT, 203281, 24.0125-0214.1, 24012502141-PCS-MS, 24012502141-PCS-MSP, 24012502141-SET-MS, 24012502141-SET-MSP, 25475 V, 25475 X, 313281, 370.3053.20, 370.3053.52, 563271JC |
| Стан | Новий |
| Висота | 51.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.3 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 25 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 13,3 |
| Ø фаски [мм] | 114,3 |
| Вага (кг) | 6.3 кг |
| Внутрішній діаметр | 142,9 |
| Висота [мм] | 51,5 |
| Висота паковання [см] | 12,7 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Довжина паковання [см] | 30,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 23 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Ширина упаковки [см] | 30,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 728,54 ₴




