
Колодки гальмівні (задні) Mazda CX5 11- / CX3 15-, Textar 2554001
2 148,69 ₴
- В наявності
- Код: 2554001
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Mazda CX5 11- / CX3 15-, Textar 2554001. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2554001
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2554001 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — CX-3 (DK) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 D | 2015–н.в. |
| 1.5 D AWD | 2015–н.в. |
| 2.0 | 2015–н.в. |
| 2.0 AWD | 2015–н.в. |
| MAZDA — CX-5 (KE, GH) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2012–2017 |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2012–2017 |
| 2.0 165 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 AWD 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD 175 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2554001 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 494 732, 0 986 495 368, 000 416B-SX, 025 255 4014, 05P1756, 1051295, 1170787, 12591, 13.0460-5664.2, 13.0470-5664.2, 1507 00, 1507.00, 151-2613, 1667812680, 19-3037, 21507.00, 22-0970-0, 223263, 231-02-133, 24352z, 25540 00 702 00, 25540.145.1 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 104.7 мм |
| Висота | 43.1 мм |
| Товщина | 14.4 мм |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | CX-3 |
| Користувацькі характеристики | |
| WVA номер | 25540 |
| Висота [мм] | 43,1 |
| Висота паковання [см] | 8 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина паковання [см] | 12,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 4 |
| Товщина (мм) | 14,4 |
| Ширина [мм] | 104,7 |
| Ширина упаковки [см] | 8,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 148,69 ₴





