
Колодки гальмівні (передні) Toyota Land Cruiser/Lexus GX 09- (Sumitomo), Textar 2402403
2 289,94 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2402403
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Toyota Land Cruiser/Lexus GX 09- (Sumitomo), Textar 2402403. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2402403
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2402403 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — GX (URJ15_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 460 4WD (URJ150) 306 л.с. | 2010–н.в. |
| 460 296 л.с. | 2009–н.в. |
| TOYOTA — 4 RUNNER (_N28_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.0 (GRN280_) 275 л.с. | 2010–н.в. |
| TOYOTA — FJ CRUISER (GSJ1_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.0 i V6 272 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.0 i V6 276 л.с. | 2011–н.в. |
| 4.0 i V6 4WD 262 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.0 VVTi 242 л.с. | 2006–2011 |
| 4.0 VVTi 4WD 242 л.с. | 2006–2011 |
| TOYOTA — HILUX (VIGO) III пикап (TGN1_, GGN2_, GGN1_, KUN2_, KUN1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 D-4D 4WD 171 л.с. | 2007–н.в. |
| TOYOTA — HILUX VIII Пикап (_N1_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D (GUN112_, GUN122_, GUN135_, GUN120_) 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.4 D (GUN135) 170 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.4 D 4WD (GUN125) 170 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.4 D 4WD (GUN125_) 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.8 D (GUN123_, GUN136_) 177 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.8 D 4WD (GUN126_) 177 л.с. | 2015–н.в. |
| TOYOTA — LAND CRUISER 150 (KDJ15_, GRJ15_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.8 D-4D | 2015–н.в. |
| 3.0 D-4D 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 D-4D 173 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.0 V6 Dual VVTi (GRJ150_) 279 л.с. | 2009–н.в. |
| 4.0 V6 VVTi 249 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.0 V6 VVT-i 282 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.0 V6 VVTi (GRJ150) 275 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2402403 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 025 240 2417/PD, 025 240 2417/W, 0446504090, 044650K280, 044650K360, 044650K390, 044650K400, 044650K401, 044650K410, 044650K580, 0446535290, 0446535330, 0446560270, 0446560320, 04465YZZDG, 0988 00, 0988 22, 0988.00, 0988.22, 1050751, 1080-9012, 151-2329 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 134.7 мм |
| Висота | 77.1 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Fortuner, Prado, Tacoma, Pajero, FJ Cruiser, Hilux, 4Runner |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24024 |
| Висота [мм] | 77,1 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82050000 |
| Товщина (мм) | 17 |
| Гальмівне встановлення | Sumitomo |
| Ширина [мм] | 134,7 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 289,94 ₴










