
Колодки гальмівні (задні) BMW 3/5/X5 95- (Teves) Q+, Textar 2148701
1 886,48 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2148701
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) BMW 3/5/X5 95- (Teves) Q+, Textar 2148701. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2148701
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2148701 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| ALPINA — ROADSTER (Z8) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.8 V8 381 л.с. | 2002–2003 |
| BMW — 3 кабрио (E46) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M3 3.2 343 л.с. | 2001–н.в. |
| BMW — 3 купе (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M3 3.2 343 л.с. | 2000–н.в. |
| M3 CSL 360 л.с. | 2003–н.в. |
| BMW — 5 (E39) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 400 л.с. | 1998–2003 |
| BMW — 7 (E38) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 725 tds 143 л.с. | 1996–2001 |
| 728 i,iL 193 л.с. | 1995–2001 |
| 730 d 184 л.с. | 1998–2000 |
| 730 d 193 л.с. | 2000–2001 |
| 730 i,iL 211 л.с. | 1994–2001 |
| 730 i,iL 218 л.с. | 1994–2001 |
| 735 i, iL 238 л.с. | 1998–2001 |
| 735 i,iL 235 л.с. | 1996–2001 |
| 740 d 245 л.с. | 1999–2001 |
| 740 i,iL 286 л.с. | 1994–2001 |
| 740 i,iL 286 л.с. | 1996–2001 |
| 750 i,iL 326 л.с. | 1994–2001 |
| BMW — X5 (E53) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 184 л.с. | 2001–н.в. |
| 3.0 d 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 i 231 л.с. | 2000–н.в. |
| 4.4 i 286 л.с. | 2000–н.в. |
| 4.4 i 320 л.с. | 2003–н.в. |
| 4.6 is 347 л.с. | 2002–н.в. |
| 4.8 is 360 л.с. | 2004–н.в. |
| BMW — Z4 (E85) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 343 л.с. | 2006–н.в. |
| BMW — Z4 купе (E86) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 343 л.с. | 2006–н.в. |
| BMW — Z8 (E52) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.9 400 л.с. | 2000–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2148701 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2148701 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 123.2 мм |
| Висота | 59.2 мм |
| Товщина | 17.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, X5, 3, Roadster V8, Z8, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 21487 |
| Вага (кг) | 1.04 кг |
| Висота [мм] | 59,2 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82057500 |
| Товщина (мм) | 17,2 |
| Гальмівне встановлення | Teves |
| Ширина [мм] | 123,2 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 886,48 ₴







