
Диск гальмівний (передній) Nissan Pathfinder 3.5 4WD 12- (320x28) PRO, Textar 92299403
3 810,65 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92299403
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Nissan Pathfinder 3.5 4WD 12- (320x28) PRO, Textar 92299403. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92299403
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92299403 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| INFINITI — JX SUV (L50) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 AWD 265 л.с. | 2012–2013 |
| INFINITI — QX60 (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 Hybrid 253 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.5 AWD 262 л.с. | 2013–н.в. |
| Hybrid AWD 231 л.с. | 2020–н.в. |
| NISSAN — MURANO III (Z52) (US) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 HEV ALL MODE 4x4-i 234 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.5 V6 249 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.5 V6 ALL MODE 4x4-i (Z52R) 249 л.с. | 2016–н.в. |
| NISSAN — PATHFINDER IV (R52) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 4WD 264 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.5 4WD 249 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92299403 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 92299403 |
| Стан | Новий |
| Висота | 49.3 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.8 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 28 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | QX60, JX SUV, Pathfinder, Murano |
| Користувацькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 12,8 |
| Ø фаски [мм] | 114,3 |
| Внутрішній діаметр | 153,7 |
| Висота [мм] | 49,3 |
| Висота паковання [см] | 7,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Довжина паковання [см] | 32,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 320 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/05 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Ширина упаковки [см] | 32,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 810,65 ₴




