
Колодки гальмівні (задні) Jeep Compass 1.4-2.4 17- (TRW), Textar 2284401
2 817,55 ₴
- В наявності
- Код: 2284401
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Jeep Compass 1.4-2.4 17- (TRW), Textar 2284401. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2284401
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2284401 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JEEP — COMPASS (MP, M6) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 MultiAir 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.4 MultiAir Привод на все колеса 170 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2284401 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 00K68353597AB, 025 228 4418, 05P2183K, 1018.1, 1018.1, 1170955, 13.0460-5514.2, 155250163, 182345, 184237, 22-1002-1, 22844.165.2, 229341, 33 10 9327, 35230, 363916061248, 51-09-915, 51915, 5502229341, 573824CH, 573824J, 5SP2183K, 68353597AA, 68353597AC |
| Стан | Новий |
| Ширина | 115.8 мм |
| Висота | 47.4 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Compass |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 22844 |
| Вага (кг) | 1.24 кг |
| Висота [мм] | 47,4 |
| Висота паковання [см] | 8 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина паковання [см] | 12,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Товщина (мм) | 17,5 |
| Гальмівне встановлення | TRW |
| Ширина [мм] | 115,8 |
| Ширина упаковки [см] | 8,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 817,55 ₴










