
Колодки гальмівні (передні) Mazda 3 19-, Textar 2617701
2 777,12 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2617701
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Mazda 3 19-, Textar 2617701. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2617701
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2617701 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 3 Наклонная задняя часть (BP) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 SKYACTIV-G (BP5H, BP6H) 120 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.8 SKYACTIV-D 116 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 SKYACTIV-G 150 л.с. | 2018–н.в. |
| MAZDA — 3 седан (BP_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWD (BPEP, BPEK3R) 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 SKYACTIV-G (BP5S, BP6S) 120 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.8 SKYACTIV-D 116 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2617701 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2617701 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 137.5 мм |
| Висота | 55.9 мм |
| Товщина | 15.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 26177 |
| Вага (кг) | 1.7 кг |
| Висота [мм] | 55,9 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Товщина (мм) | 15,8 |
| Ширина [мм] | 137,5 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 777,12 ₴










