
Диск гальмівний (задній) BMW 1 (E81/E87)/3 (E90/E92) 05-13 (296x10.5) PRO, Textar 92133103
1 883,30 ₴
- В наявності
- Код: 92133103
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) BMW 1 (E81/E87)/3 (E90/E92) 05-13 (296x10.5) PRO, Textar 92133103. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92133103
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92133103 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 1 (E81) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 118 i 129 л.с. | 2006–2008 |
| 118 i 143 л.с. | 2006–2012 |
| 120 i 156 л.с. | 2006–2012 |
| 120 i 163 л.с. | 2006–2012 |
| 120 i 170 л.с. | 2006–2012 |
| BMW — 1 (E87) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 118 i 136 л.с. | 2006–2011 |
| 118 i 143 л.с. | 2004–2012 |
| 120 i 150 л.с. | 2003–2012 |
| 120 i 156 л.с. | 2003–2012 |
| 120 i 163 л.с. | 2003–2012 |
| 120 i 170 л.с. | 2007–2012 |
| BMW — 3 (E90) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 116 л.с. | 2009–2011 |
| 316 i 116 л.с. | 2006–2011 |
| 318 d 122 л.с. | 2005–2011 |
| 318 i 129 л.с. | 2005–2007 |
| 320 i 150 л.с. | 2005–2007 |
| BMW — 3 купе (E92) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 122 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 92133103 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 986 479 306, 0 986 479 C55, 08.A205.10, 08.A205.11, 08.A205.1X, 102104, 1031007, 14941, 14941 V, 14941 X, 150.3429.20, 17649, 19-1939, 19-1939SPORT, 197344, 20 92 4482, 201556, 2143336, 231-04-122, 24.0110-0315.1, 24.0310-0315.1, 24011003151-PCS-MS |
| Висота | 65.6 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 12 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14.6 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10.5 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.9 кг |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Висота [мм] | 65,6 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 296 |
| Внутрішній діаметр | 160,9 |
| Ширина упаковки [см] | 30,8 |
| Довжина паковання [см] | 30,8 |
| Висота паковання [см] | 16 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8,9 |
| Діаметр центрування [мм] | 75 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10,5 |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 14,6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 883,30 ₴




