
Диск гальмівний (передній) Toyota Land Cruiser 3.0-4.0 D 02- (338x28) PRO, Textar 92137303
3 245,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92137303
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Toyota Land Cruiser 3.0-4.0 D 02- (338x28) PRO, Textar 92137303. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92137303
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92137303 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — GX (_J12_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 470 238 л.с. | 2001–2009 |
| 470 271 л.с. | 2001–2009 |
| TOYOTA — LAND CRUISER (KDJ12_, GRJ12_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 (TRJ120, TRJ125) 163 л.с. | 2003–2010 |
| 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) 173 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) 166 л.с. | 2004–2010 |
| 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ150, KDJ125) 163 л.с. | 2003–2010 |
| 3.0 D-4D (KDJ120_) 204 л.с. | 2006–2009 |
| 3.0 D-4D (KZJ12) 125 л.с. | 2002–2010 |
| 4.0 243 л.с. | 2002–2004 |
| 4.0 (GRJ12, GRJ125) 249 л.с. | 2003–н.в. |
| TOYOTA (FAW) — PRADO (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.0 Привод на все колеса 240 л.с. | 2003–2010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92137303 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 304, 09.A204.10, 09.A204.11, 09.A204.1X, 0990-6412, 102130, 17459, 19-2488, 19-2488SPORT, 204598, 24012801941-PCS-MS, 24012801941-PCS-MSP, 24012801941PR-PCS-MS, 24012801941PR-PCS-MSP, 24012801941-SET-MS, 24012801941-SET-MSP, 25088, 25088 V |
| Стан | Новий |
| Висота | 67.3 мм |
| Діаметр маточини | 172 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 139.7 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14.5 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 28 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prado |
| Користувацькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 139,7 |
| Висота [мм] | 67,3 |
| Висота паковання [см] | 15,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 108 |
| Довжина паковання [см] | 37,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 338 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 06/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Ширина упаковки [см] | 37,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 245,25 ₴






