
Колодки гальмівні (задні) Citroen C4/Peugeot 2008 18- (TRW) Q+, Textar 2619801
2 125,29 ₴
- В наявності
- Код: 2619801
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Citroen C4/Peugeot 2008 18- (TRW) Q+, Textar 2619801. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2619801
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2619801 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C4 III (BA_, BB_, BC_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 BlueHDi 130 (BBYHZB) 131 л.с. | 2020–н.в. |
| DS — DS 3 CROSSBACK (UR_, UC_, UJ_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 PureTech 100 101 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.2 PureTech 130 131 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.2 PureTech 155 156 л.с. | 2018–н.в. |
| OPEL — CORSA F (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (68) 75 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.2 (68) 101 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.2 (68) 131 л.с. | 2019–н.в. |
| PEUGEOT — 2008 II (U_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 PureTech 100 101 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.2 PureTech 130 130 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.2 THP / PureTech 155 (USHNNS, URHNNS, UXHNJP, UR 155 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 BlueHDI 100 102 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 BlueHDI 110 (UDYHSK) 110 л.с. | 2021–н.в. |
| 1.5 BlueHDI 130 131 л.с. | 2019–н.в. |
| e-2008 136 л.с. | 2019–н.в. |
| PEUGEOT — 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 PureTech 100 101 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.2 PureTech 130 131 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.2 PureTech 75 75 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 BlueHDI 100 102 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 BlueHDI 130 131 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.6 HDI 90 (UB9HPA) 92 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2619801 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 05P2240, 13.0460-2644.2, 13.0470-2644.2, 1323.0, 1323.0, 1643574280, 1643574280, 1643574280, 1680301680, 1689800380, 182418, 184234, 1952.00, 21952.00, 22-1323-0, 2299108, 26198.175.2, 320623, 35395, 55022299108, 573899J, 5SP2240, 8110 10125, 822-1323-0 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 92.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 39.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 43 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | C4, 208, Corsa |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 26198 |
| Вага (кг) | 0.81 кг |
| Висота 1 [мм] | 39,1 |
| Висота 2 [мм] | 43 |
| Висота паковання [см] | 8 |
| Датчик зношування | не підготовлена для датчика зносу |
| Довжина паковання [см] | 12,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Товщина (мм) | 17,5 |
| Гальмівне встановлення | TRW |
| Ширина [мм] | 92,4 |
| Ширина упаковки [см] | 8,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 125,29 ₴










