
Колодки гальмівні (передні) Toyota Camry 17-/Rav4 18-/Lexus ES 18- (Akebono), Textar 2276801
2 087,29 ₴
- В наявності
- Код: 2276801
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Toyota Camry 17-/Rav4 18-/Lexus ES 18- (Akebono), Textar 2276801. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2276801
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2276801 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — ES (_Z10_, _A10_, _H10_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 250 (AXZA10) 200 л.с. | 2018–н.в. |
| 350 (GSZ10) 249 л.с. | 2018–н.в. |
| LEXUS — UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200 (MZAA10) 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 200 (MZAA10) 171 л.с. | 2018–н.в. |
| 250h E-Four (MZAH15) 145 л.с. | 2018–н.в. |
| TOYOTA — C-HR (_X1_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (NGX10_) 116 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 4WD (NGX50) 131 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 4WD (NGX50_) 116 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.8 Hybrid (ZYX10_, ZYX11_) 122 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 (ZGX10_) 148 л.с. | 2016–н.в. |
| TOYOTA — CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 (ASV70_) 181 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.5 (AXVA70_, AXVA70) 206 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.5 Hybrid (AXVH71_) 178 л.с. | 2017–н.в. |
| 3.5 (GSV70) 249 л.с. | 2017–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 V (_A5_, _H5_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (MXAA52) 175 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 AWD (MXAA54) 175 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 VVTi (MXAA52) 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 VVTi (MXAA52) 173 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 VVTi AWD (MXAA54) 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 VVTi AWD (MXAA54) 173 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.5 Hybrid (AXAH52) 178 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 Hybrid AWD (AXAH54) 222 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 VVTi AWD (AXAA54) 203 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2276801 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2276801 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 142.7 мм |
| Висота | 55.9 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, RAV4, ES, UX |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 22768 |
| Вага (кг) | 1.8 кг |
| Висота [мм] | 55,9 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Датчик зношування | не підготовлена для датчика зносу |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Товщина (мм) | 16,5 |
| Гальмівне встановлення | Akebono |
| Ширина [мм] | 142,7 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 087,29 ₴






