
Диск гальмівний (передній) Porsche Panamera 09-16 (R) (360x36) PRO+, Textar 92214005
7 481,68 ₴
- В наявності
- Код: 92214005
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Porsche Panamera 09-16 (R) (360x36) PRO+, Textar 92214005. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92214005
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92214005 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| PORSCHE — PANAMERA (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 4S 420 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 D 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 D 250 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 D 300 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 S 420 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 S E-Hybrid 380 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 S E-Hybrid 416 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.6 300 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 310 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.6 4 300 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 4 310 л.с. | 2013–н.в. |
| 4.8 4S 400 л.с. | 2009–н.в. |
| 4.8 S 400 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92214005 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 D23, 09.C549.31, 18266, 20070 V, 298615302B, 460.1581.20, 483 521 0012/PD, 82B1340, 8DD 355 133-631, 8DD 355 133-631, 92214007, 97035140400, 97035140401, BBD6160S, BD-3369, BG9127C, BV 7941, QD8325HC, 24.0136-0127.1, 92214007, 0 986 479 D23 |
| Стан | Новий |
| Висота | 68.6 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.4 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 36 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Сумісність з моделлю | Panamera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 130 |
| Вага (кг) | 13.2 кг |
| Висота [мм] | 68,6 |
| Висота паковання [см] | 10,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 98 |
| Довжина паковання [см] | 37,3 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 34 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 360 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/07 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 36 |
| Ширина упаковки [см] | 37,3 |
| парні номери артикулів | 92213905 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 481,68 ₴








