
Колодки гальмівні (передні) BMW 3 (G20,G21)/5 (G30,G31)/7 (G11,12)/X5 (G05)/X6 (G06) 17- (Brembo), Textar 2261801
7 376,84 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2261801
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW 3 (G20,G21)/5 (G30,G31)/7 (G11,12)/X5 (G05)/X6 (G06) 17- (Brembo), Textar 2261801. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2261801
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2261801 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (G30, F90) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d Mild-Hybrid 150 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 e Plug-in-Hybrid 292 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 e Plug-in-Hybrid xDrive 252 л.с. | 2017–2020 |
| 530 e Plug-in-Hybrid xDrive 292 л.с. | 2020–н.в. |
| 540 d Mild-Hybrid xDrive 340 л.с. | 2020–н.в. |
| 540 d xDrive 320 л.с. | 2017–2020 |
| 540 i 340 л.с. | 2016–2020 |
| 540 i 360 л.с. | 2016–2020 |
| 540 i Mild-Hybrid 333 л.с. | 2020–н.в. |
| 540 i Mild-Hybrid xDrive 333 л.с. | 2020–н.в. |
| 540 i xDrive 340 л.с. | 2016–2020 |
| 540 i xDrive 360 л.с. | 2016–2020 |
| M 550 d xDrive 400 л.с. | 2017–н.в. |
| M 550 i xDrive 462 л.с. | 2017–2019 |
| M 550 i xDrive 530 л.с. | 2019–н.в. |
| BMW — 5 Touring (G31) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d Mild-Hybrid 150 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 d Mild-Hybrid xDrive 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 540 d Mild-Hybrid xDrive 340 л.с. | 2020–н.в. |
| 540 i Mild-Hybrid xDrive 333 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — 6 Gran Turismo (G32) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 620 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 620 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 630 d 211 л.с. | 2017–2020 |
| 630 d 265 л.с. | 2017–2020 |
| 630 d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 630 d Mild-Hybrid xDrive 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 630 d xDrive 211 л.с. | 2017–2020 |
| 630 d xDrive 249 л.с. | 2017–2020 |
| 630 d xDrive 265 л.с. | 2017–2020 |
| 630 i Mild-Hybrid 258 л.с. | 2020–н.в. |
| 630 i xDrive 258 л.с. | 2019–н.в. |
| 640 d Mild-Hybrid xDrive 340 л.с. | 2020–н.в. |
| 640 d xDrive 320 л.с. | 2017–2020 |
| 640 i 360 л.с. | 2017–н.в. |
| 640 i 340 л.с. | 2017–2020 |
| 640 i Mild-Hybrid 333 л.с. | 2020–н.в. |
| 640 i Mild-Hybrid xDrive 333 л.с. | 2020–н.в. |
| 640 i xDrive 360 л.с. | 2017–н.в. |
| 640 i xDrive 340 л.с. | 2017–2020 |
| BMW — 7 (G11, G12) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 725 d, Ld 211 л.с. | 2016–2019 |
| 725 d, Ld 231 л.с. | 2016–2019 |
| 730 d 211 л.с. | 2015–2020 |
| 730 d | 2015–н.в. |
| 730 d xDrive | 2015–н.в. |
| 730 d xDrive 211 л.с. | 2015–2020 |
| 730 d, Ld Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 730 d, Ld Mild-Hybrid xDrive 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 730 d, Ld xDrive 249 л.с. | 2015–2020 |
| 730 i, Li 258 л.с. | 2015–2019 |
| 740 d xDrive | 2015–н.в. |
| 740 d, Ld Mild-Hybrid xDrive 340 л.с. | 2020–н.в. |
| 740 e, Le | 2016–н.в. |
| 740 e, Le xDrive | 2016–н.в. |
| 740 i | 2015–н.в. |
| 740 i xDrive | 2016–н.в. |
| 740 i, Li 340 л.с. | 2019–н.в. |
| 740 Li xDrive 340 л.с. | 2019–н.в. |
| 745 e, Le Plug-in-Hybrid 394 л.с. | 2019–н.в. |
| 745 e, Le xDrive 394 л.с. | 2019–н.в. |
| 750 d, Ld xDrive 400 л.с. | 2016–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2261801 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2261801 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 124.7 мм |
| Висота | 117.2 мм |
| Товщина | 19.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Rolls-Royce, BMW |
| Сумісність з моделлю | Phantom, X3, X5, X6, 3, XB7, Ghost, B7, 7-Series, Cullinan, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 22618 |
| Вага (кг) | 3.68 кг |
| Висота [мм] | 117,2 |
| Висота паковання [см] | 8,8 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 20,9 |
| Товщина (мм) | 19,5 |
| Гальмівне встановлення | Brembo |
| Ширина [мм] | 124,7 |
| Ширина упаковки [см] | 13,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 376,84 ₴





