
Диск гальмівний (задній) MB Sprinter 208-216 96- (258x12) PRO, Textar 92137503
2 308,32 ₴
- В наявності
- Код: 92137503
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) MB Sprinter 208-216 96- (258x12) PRO, Textar 92137503. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92137503
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92137503 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — G-CLASS (W463) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 350 Turbo GD (463.320, 463.321) 136 л.с. | 1991–н.в. |
| G 270 CDI (463.322, 463.323) 156 л.с. | 2001–н.в. |
| G 300 TD (463.330, 463.331) 177 л.с. | 1996–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — G-CLASS Cabrio (W463) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 300 GD (463.307) 113 л.с. | 1990–1997 |
| 350 G Turbo-D (463.300) 136 л.с. | 1991–1997 |
| G 300 TD (463.308) 177 л.с. | 1996–н.в. |
| G 320 (463.209) 215 л.с. | 1997–н.в. |
| G 320 CDI (463.303) 224 л.с. | 2006–н.в. |
| G 350 CDI 211 л.с. | 2011–н.в. |
| G 400 CDI (463.309) 250 л.с. | 2000–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 2-t c бортовой платформой/ходовая часть (901, 902) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 208 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 208 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 208 D 82 л.с. | 1996–2000 |
| 210 D 102 л.с. | 1997–2000 |
| 211 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 212 D 122 л.с. | 1995–2000 |
| 213 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 214 143 л.с. | 1995–2006 |
| 214 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| 216 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 2-t автобус (901, 902) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 208 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 208 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 210 D 102 л.с. | 1997–2000 |
| 211 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 212 D 122 л.с. | 1995–2000 |
| 213 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 214 143 л.с. | 1995–2006 |
| 214 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| 216 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 2-t фургон (901, 902) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 208 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 208 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 208 D 82 л.с. | 1996–2000 |
| 210 D 102 л.с. | 1997–2000 |
| 211 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 212 D 122 л.с. | 1995–2000 |
| 213 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 214 143 л.с. | 1995–2006 |
| 214 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| 216 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| VW — LT 28-35 II автобус (2DB, 2DE, 2DK) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 143 л.с. | 1996–2006 |
| 2.5 SDI 75 л.с. | 1996–2006 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1996–1999 |
| 2.5 TDI 90 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TDI 109 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TDI 83 л.с. | 2001–2006 |
| 2.5 TDI 95 л.с. | 2001–2006 |
| 2.8 TDI 125 л.с. | 1997–2003 |
| 2.8 TDI 131 л.с. | 1999–2002 |
| 2.8 TDI 158 л.с. | 2001–2006 |
| VW — LT 28-46 II c бортовой платформой/ходовая часть (2DC, 2DF, 2 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 143 л.с. | 1996–2006 |
| VW — LT 28-46 II фургон (2DA, 2DD, 2DH) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 143 л.с. | 1996–2006 |
| 2.5 SDI 75 л.с. | 1996–2006 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1996–1999 |
| 2.5 TDI 90 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TDI 109 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TDI 83 л.с. | 2001–2006 |
| 2.5 TDI 95 л.с. | 2001–2006 |
| 2.8 TDI 125 л.с. | 1997–1998 |
| 2.8 TDI 130 л.с. | 1999–2006 |
| 2.8 TDI 158 л.с. | 2002–2006 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92137503 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 478 863, 015 523 2035, 015 523 2075, 016.290-00A, 02.35.053, 03.110.1926.290, 08.7724.10, 08.7724.20, 09102, 10 90 9102, 10 92 2860, 14811, 15375, 16452, 19-0793, 19-0793MAX, 19-0793SPORT, 197304, 203337, 203395, 22860, 231-04-056, 24.0112-0142.1 |
| Стан | Новий |
| Висота | 96.7 мм |
| Діаметр маточини | 160 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 12 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, G-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 130 |
| Вага (кг) | 6.3 кг |
| Внутрішній діаметр | 160 |
| Висота [мм] | 96,7 |
| Висота паковання [см] | 21,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 85 |
| Довжина паковання [см] | 29,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 10 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 258 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/07 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 12 |
| Ширина упаковки [см] | 29,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 308,32 ₴





