
Колодки гальмівні (передні) BMW i3 13- (Lucas) Q+, Textar 2391508
3 039,59 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2391508
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW i3 13- (Lucas) Q+, Textar 2391508. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2391508
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2391508 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — i3 (I01) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| electric 102 л.с. | 2013–н.в. |
| Electric 170 л.с. | 2014–н.в. |
| Hybrid 170 л.с. | 2014–н.в. |
| s Range Extender 184 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2391508 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2391508 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 131.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 53.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 65 мм |
| Товщина | 13.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | i3 |
| Користувацькі характеристики | |
| WVA номер | 23915 |
| Висота 1 [мм] | 53,2 |
| Висота 2 [мм] | 65 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Товщина (мм) | 13,6 |
| Гальмівне встановлення | Lucas |
| Ширина [мм] | 131,4 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 039,59 ₴





