
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Eclipse Cross 17-/Outlander 1.5-3.0 12- (103.9x41.7x14.6), Textar 2286401
2 086,62 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2286401
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Eclipse Cross 17-/Outlander 1.5-3.0 12- (103.9x41.7x14.6), Textar 2286401. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2286401
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2286401 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — ECLIPSE CROSS (GK_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 4WD 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 T-Mivec 163 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 T-Mivec 4WD 152 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 T-Mivec 4WD 163 л.с. | 2017–н.в. |
| Plug-in Hybrid 4WD (GL3W) 188 л.с. | 2021–н.в. |
| MITSUBISHI — OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Bifuel 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 Bifuel 4WD 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 Hybrid 4WD 200 л.с. | 2017–2021 |
| 2.4 4WD 167 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 4WD 224 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 4WD 230 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 GT 4WD 227 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 4WD 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 Di-D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 Di-D 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 4WD 169 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2286401 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2286401 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 103.9 мм |
| Висота | 41.7 мм |
| Товщина | 14.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з моделлю | Outlander, Eclipse Cross |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 22864 |
| Вага (кг) | 0.76 кг |
| Висота [мм] | 41,7 |
| Висота паковання [см] | 8 |
| Датчик зношування | не підготовлена для датчика зносу |
| Довжина паковання [см] | 12,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Товщина (мм) | 14,6 |
| Гальмівне встановлення | Advics |
| Ширина [мм] | 103,9 |
| Ширина упаковки [см] | 8,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 086,62 ₴








