
Колодки гальмівні (передні) Audi A6/A7/Q5 08- (TRW) (з датчиком) Q+, Textar 2440903
3 208,64 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2440903
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Audi A6/A7/Q5 08- (TRW) (з датчиком) Q+, Textar 2440903. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2440903
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2440903 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 Avant (4G5, C7, 4GD) (24) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2012–2018 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.8 FSI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.8 FSI quattro | 2014–н.в. |
| 2.8 FSI quattro 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 272 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 320 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 326 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 333 л.с. | 2014–н.в. |
| RS6 560 л.с. | 2013–н.в. |
| AUDI — A7 Sportback (4GA, 4GF) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.8 FSI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.8 FSI quattro 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 239 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 272 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 320 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 326 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TFSI QUATTRO 340 л.с. | 2016–2018 |
| 3.0 TFSI quattro 300 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 310 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 333 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — Q5 (8R) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 143 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI hybrid quattro 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 224 л.с. | 2012–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2440903 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2440903 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 188 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 188.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 73.5 мм |
| Товщина | 18.9 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, Q5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24409 |
| Вага (кг) | 2.72 кг |
| Висота 1 [мм] | 72,9 |
| Висота 2 [мм] | 73,5 |
| Висота паковання [см] | 8,8 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Довжина паковання [см] | 20,9 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 1 |
| Товщина (мм) | 18,9 |
| Гальмівне встановлення | TRW |
| Ширина 1 [мм] | 188 |
| Ширина 2 [мм] | 188,2 |
| Ширина упаковки [см] | 13,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 208,64 ₴







