
Диск гальмівний (передній) Audi A1 10-18/VW Polo 14-/Seat Ibiza 15-17 (310x25) PRO+, Textar 92275905
3 174,61 ₴
- В наявності
- Код: 92275905
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Audi A1 10-18/VW Polo 14-/Seat Ibiza 15-17 (310x25) PRO+, Textar 92275905. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92275905
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92275905 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A1 (8X1, 8XF) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI 185 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.8 TFSI 192 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2011–н.в. |
| S1 quattro 231 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A1 Sportback (8XA, 8XK) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI 185 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 TFSI 192 л.с. | 2015–н.в. |
| S1 quattro 231 л.с. | 2014–н.в. |
| SEAT — IBIZA V (6J5) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 | 2015–н.в. |
| 1.0 TSI | 2015–н.в. |
| 1.2 TSI | 2015–н.в. |
| 1.4 TDI | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI | 2015–н.в. |
| SEAT — IBIZA V SPORTCOUPE (6J1) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 | 2015–н.в. |
| 1.0 TSI | 2015–н.в. |
| 1.2 TSI | 2015–н.в. |
| 1.4 TDI | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI | 2015–н.в. |
| 1.8 TSI Cupra | 2015–н.в. |
| SEAT — IBIZA V ST (6J8) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 | 2015–н.в. |
| 1.0 TSI | 2015–н.в. |
| 1.2 TSI | 2015–н.в. |
| 1.4 TDI | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI | 2015–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — POLO (6R, 6C) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 TSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TDI 105 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 | 2014–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.8 GTI 192 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 R WRC 220 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92275905 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 642, 09.7880.21, 107713, 109 524, 17058, 2047165, 2134634, 23-1515C, 25233z, 25566 V, 30 10 7713, 3147165, 58152047165, 58153147165, 600.3215.20, 600.3215.52, 600.3215.53, 6110387, 6R0615301B, 6R0615301B, 6R0615301B, 6R0615301B, 6R0615301E |
| Стан | Новий |
| Висота | 34.3 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.8 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 25 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A1, Ibiza, Polo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 100 |
| Вага (кг) | 7.8 кг |
| Висота [мм] | 34,3 |
| Висота паковання [см] | 10,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Довжина паковання [см] | 32,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 22 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 310 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Ширина упаковки [см] | 32,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 174,61 ₴






