
Колодки гальмівні (передні) BMW 3 (E46) 98-07/ X3 (E83)03-11 (Teves) Q+, Textar 2318302
2 234,81 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2318302
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW 3 (E46) 98-07/ X3 (E83)03-11 (Teves) Q+, Textar 2318302. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2318302
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2318302 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E46) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 325 i 192 л.с. | 2000–2005 |
| 330 d 184 л.с. | 1999–2005 |
| 330 d 204 л.с. | 2003–2005 |
| 330 i 231 л.с. | 2000–2005 |
| 330 xd 184 л.с. | 2000–2005 |
| 330 xd 204 л.с. | 2003–2005 |
| 330 xi 231 л.с. | 2000–2005 |
| BMW — 3 Touring (E46) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 d 184 л.с. | 1999–2005 |
| 330 d 204 л.с. | 2003–2005 |
| 330 i 231 л.с. | 2000–2005 |
| 330 xd 184 л.с. | 2000–2005 |
| 330 xd 204 л.с. | 2003–2005 |
| 330 xi 231 л.с. | 2000–2005 |
| BMW — 3 кабрио (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 Cd 204 л.с. | 2005–н.в. |
| 330 Ci 231 л.с. | 2000–н.в. |
| BMW — 3 купе (E46) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 Cd 204 л.с. | 2003–н.в. |
| 330 Ci 231 л.с. | 2000–н.в. |
| 330 xi 231 л.с. | 2000–н.в. |
| BMW — X3 (E83) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 d 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 i 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 i 192 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.5 si 218 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 d 204 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 d 218 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 i xDrive 231 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 si 272 л.с. | 2006–н.в. |
| xDrive 18 d 143 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 20 d 177 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 20 i 150 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 25 i 218 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 218 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 i 272 л.с. | 2008–н.в. |
| BMW — Z4 (E85) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 si 265 л.с. | 2006–н.в. |
| BMW — Z4 купе (E86) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 si 265 л.с. | 2006–н.в. |
| MG — MG X-POWER (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.6 SV 313 л.с. | 2003–2008 |
| 5.0 SV-R 400 л.с. | 2005–2008 |
| MG — MG ZT (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 260 260 л.с. | 2003–2005 |
| MG — MG ZT- T (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 260 260 л.с. | 2003–2005 |
| WIESMANN — MF3 Roadster (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 231 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2318302 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 424 767, 025 231 8320, 025 231 8320/PD, 0963 00, 0963.00, 1050291, 1170128, 13.0460-7155.2, 13046071552N-SET-MS, 13046071552N-SET-MSP, 151-1266, 16442, 19-1077, 20 91 6442, 2135000, 2157573, 216.3, 216.3, 22-0207-3, 221528, 231-01-125 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 63.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63.9 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Z4, X3, MG X-Power |
| Користувацькі характеристики | |
| WVA номер | 23183 |
| Висота 1 [мм] | 63,9 |
| Висота 2 [мм] | 63,9 |
| Висота паковання [см] | 8,3 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 17 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82028600 |
| Товщина (мм) | 20,3 |
| Гальмівне встановлення | Teves |
| Ширина 1 [мм] | 155,1 |
| Ширина 2 [мм] | 156,3 |
| Ширина упаковки [см] | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 234,81 ₴




