
Диск гальмівний (передній) MB GL-class (X166)/M-class (W166) 12-15/GLE (W166) 15- (390x36) PRO+, Textar 92337005
9 397,37 ₴
- В наявності
- Код: 92337005
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) MB GL-class (X166)/M-class (W166) 12-15/GLE (W166) 15- (390x36) PRO+, Textar 92337005. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92337005
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92337005 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — GL-CLASS (X166) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| GL 400 4-matic (166.856) 333 л.с. | 2013–2015 |
| GL 350 CDI / BlueTec 4-matic (166.823, 166.824) 258 л.с. | 2012–н.в. |
| GL 500 4-matic (166.873) 435 л.с. | 2012–н.в. |
| GL 63 AMG 4-matic (166.874) 558 л.с. | 2012–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLE (W166) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| AMG 43 4-matic (166.064) 367 л.с. | 2016–2018 |
| 450 AMG 4-matic (166.064) | 2015–н.в. |
| AMG 63 4-matic (166.074) | 2015–н.в. |
| AMG 63 S 4-matic (166.075) 585 л.с. | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLE Coupe (C292) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| AMG 43 4-matic (292.364) 367 л.с. | 2016–2019 |
| 350 d 4-matic (292.323, 292.324) | 2015–н.в. |
| 400 4-matic (292.356) | 2015–н.в. |
| 450 AMG 4-matic (292.364) | 2015–н.в. |
| 500 4-matic (292.373) | 2015–н.в. |
| AMG 63 4-matic (292.374) | 2015–н.в. |
| AMG 63 S 4-matic (292.375) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLS (X166) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 350 d 4-matic (166.824) | 2015–н.в. |
| 400 4-matic (166.856) | 2015–н.в. |
| 500 4-matic (166.873) | 2015–н.в. |
| AMG 63 4-matic (166.875) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — M-CLASS (W166) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| ML 63 AMG 4-matic (166.074) 525 л.с. | 2011–н.в. |
| ML 63 AMG 4-matic (166.074) 558 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92337005 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 E96, 10 10 7723, 107723, 142.2071, 1664210512, 18472, 3133159, 400.3698.20, 409 322, 58153133159, 8DD 355 134-711, 8DD 355 134-711, A1664210512, ADU1743123, AE1065, BBD6127S, BD-3604, MDC3038C, PCD22341 |
| Стан | Новий |
| Висота | 54.5 мм |
| Діаметр маточини | 175 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 36 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 15,3 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 17.7 кг |
| Внутрішній діаметр | 175 |
| Висота [мм] | 54,5 |
| Висота паковання [см] | 9,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Довжина паковання [см] | 39,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 34 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 390 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/08 |
| Тип гальмівного диска | з прорізом |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 36 |
| Ширина упаковки [см] | 39,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 397,37 ₴







