
Диск гальмівний (передній) Toyota Corolla 18- (282x25) PRO, Textar 92341103
2 310,24 ₴
- В наявності
- Код: 92341103
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Toyota Corolla 18- (282x25) PRO, Textar 92341103. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92341103
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92341103 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — COROLLA седан (_E21_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 VVTi (ZRE210) 122 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.6 VVTi (ZRE210) 132 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92341103 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 F92, 09.E229.11, 103056, 11-83 521 0048/PD, 181239, 18792, 20265 V, 319964, 33 10 8156, 4351202390, 5815319964, 590.2855.20, 60-02-2057C, 602057C, 92321203, ADBP430072, BD-2865, BG5051C, BR-9564-C, BS-6609, BV 9532, DI-2057C, DP1010.11.1824 |
| Стан | Новий |
| Висота | 46 мм |
| Діаметр маточини | 155 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14.8 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 25 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 14,8 |
| Ø фаски [мм] | 114,3 |
| Вага (кг) | 6.9 кг |
| Внутрішній діаметр | 155 |
| Висота [мм] | 46 |
| Висота паковання [см] | 12,7 |
| Діаметр центрування [мм] | 62 |
| Довжина паковання [см] | 30,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 22 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 282 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/07 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Ширина упаковки [см] | 30,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 310,24 ₴







